15 серпня 2025 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Нормативно-правова база
Регуляторна політика
Цивільний захист
Звернення громадян
  • Запобігання проявам корупції
  • Публічна інформація
  • Соціально-економічний розвиток
    Спостережна комісія
    Інвестиційний довідник
  • Містобудування та архітектура
  • Бюджет, фінанси, податки
  • Розрахунки за енергоносії
  • Енергозбереження
  • Публічні закупівлі
  • Соціальний захист населення
  • Протидія домашньому насильству
  • Все про COVID-19
  • Гуманітарний розвиток району
  • Влада і громадськість
  • Громадська рада
  • Прес-центр
  • Реформи в Україні
  • Європейська інтеграція
  • Державний реєстр виборців
  • Інформація з установ району
  • Пасажирські перевезення
  • Охорона природи
  • АРХІВ НОВИН

    « Серпень 2025 »
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2 3
    4 5 6 7 8 9 10
    11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31
     

    Публічні закупівлі

     
    zakypivli
    Головна>Прес-центр>У Луцьку відбувся круглий стіл щодо недопущення політизації українсько-польської історичної спадщини
    П'ятниця, 15 серпня 2025 10:17

    У Луцьку відбувся круглий стіл щодо недопущення політизації українсько-польської історичної спадщини

    Міністерство закордонних справ ініціювало у Луцьку круглий стіл за участі провідних українських істориків, де обговорювали питання недопущення політизації українсько-польської історичної спадщини.

    Про це повідомив начальник ОВА Іван Рудницький, який до долучився до засідання. Відбувся круглий стіл під керівництвом заступника міністра закордонних справ України Олександра Міщенка. Слід зауважити, що участь також взяли експерти з історичної тематики, народна депутатка України Ірина Констанкевич, представники Міністерства культури та стратегічних комунікацій та Українського інституту національної пам’яті.

    Як зауважив Олександр Міщенко, чутливі події національної пам’яті України та Польщі – це питання істориків. Це не повинно бути темою політичних баталій. Адже Республіка Польща – наш надійний партнер та союзник. Ми відчуваємо її підтримку від початку повномасштабного вторгнення. Тому наразі дуже важливо не втягуватись у ворожу дискусію, а говорити про це через історичний аспект. Також у планах міністерства – проведення конференцій за участі польських, литовських та хорватських колег.

    «Цілком поділяю та вдячний за позицію відокремити політику та дати можливість науковцям та історикам грунтовно дослідити це, а згодом напрацювати об’єктивну позицію, яка стане основою подальших взаємовідносин між Україною та Польщею. Впевнений. Це допоможе Україні та її майбутньому в Європейському Союзі. Адже минуле не повинно руйнувати майбутнє в час, коли ворог спільний та очевидний», - зауважив Іван Рудницький.

    Переглядів 25
    Розробка: Відділ інформаційних технологій
    апарату Волинської облдержадміністрації
    Інформаційне наповнення:
    Ковельська районна державна адміністрація
    Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ковельській райдержадміністрації.
    Адреса: 45000, м. Ковель, вул. Незалежності, 73, факс (0332) 772959, E-mail: info@koveladm.gov.ua
    © 2014 koveladm.gov.ua