14 липня 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Нормативно-правова база
Регуляторна політика
Цивільний захист
Звернення громадян
 • Запобігання проявам корупції
 • Публічна інформація
 • Соціально-економічний розвиток
  Спостережна комісія
  Інвестиційний довідник
 • Містобудування та архітектура
 • Бюджет, фінанси, податки
 • Розрахунки за енергоносії
 • Енергозбереження
 • Публічні закупівлі
 • Соціальний захист населення
 • Протидія домашньому насильству
 • Все про COVID-19
 • Гуманітарний розвиток району
 • Влада і громадськість
 • Громадська рада
 • Прес-центр
 • Реформи в Україні
 • Європейська інтеграція
 • Державний реєстр виборців
 • Інформація з установ району
 • Пасажирські перевезення
 • Охорона природи
 • АРХІВ НОВИН

  « Липень 2024 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
   

  Публічні закупівлі

   
  zakypivli
  Середа, 15 січня 2020 13:57

  Розрахунки за енергоносії

  РОЗРАХУНКИ ЗА ЕНЕРГОНОСІЇ

           Усіма споживачами електроенергії (за даними Ковельської філії  ТОВ «Волиньелектрозбут») в січні-грудні 2019 року використано 55,529 млн. кВт-год. електроенергії на суму 151,840 млн. грн., оплачено – 156,373 млн. грн. Рівень оплати станом на 31.12.2019 року складає 103 відсотка. Стовідсоткову оплату за спожиту електроенергію забезпечили наступні категорії споживачів: промислові підприємства, підприємства і організації державного бюджету, сільгоспспоживачі.

  В січні-жовтні 2019 року всіма споживачами району спожито 4,618 млн. куб. м природного газу на суму 39,907 млн. грн., оплачено – 47,952 млн. грн. Рівень оплати станом на 01.11.2019 року складає 120,2 відсотка. Стовідсоткову оплату за спожитий природний газ провели усі категорії споживачів. Сума загального боргу перед Ковельською філією ТОВ «Волиньгаз Збут» і ПАТ «Волиньгаз» за спожитий природний газ, враховуючи заборгованість минулих років, зменшилась в 2019 році на 4,4 млн. грн. і становить 9,495 млн. грн.

  До відома споживачів

  Заощаджуйте енергоносії – економте сімейний бюджет

  Чим ближче осінь, тим глобальнішим та актуальнішим стає питання енергетичної безпеки як для підприємств-постачальників ресурсів, так і пересічних громадян. Поряд з сучасними проблемами енергокомпаній з приводу забезпечення населення своїми послугами і товаром, існує ще проблема усвідомлення споживачами необхідності на особистому рівні зменшити кількість енерговитрат.

  Усі заходи, які може здійснити громадянин для покращення власного побуту за нових умов, можна розділити на чотири напрями:

  Заощадження ресурсів:води, газу, тепла тощо. Для цього потрібно просто відкоригувати побутові звички та здійснити прості заходи, наприклад, налагодити крани та встановити тепловідбивні екрани за радіаторами. Утеплення приміщення. Наприклад, заміна чи заклеювання вікон, проведення теплоізоляції даху, модернізація системи вентиляції тощо. Встановлення приладів обліку.Це дозволить платити лише за спожиті ресурси. Перехід на більш сучасні, енергозберігаючі та альтернативні джерела енергії та системи комунікацій.Наприклад, заміна газового котла твердопаливним за допомогою програми державного кредитування, і встановлення вітрогенераторів.

  Заощаджуємо воду

  Закривати воду, якщо не користуєтеся водою тут і зараз. Немає нічого складного в тому, щоб закрити кран під час гоління, чищення зубів, зняття шкірки з овочів і фруктів. Якщо простіше не думати про це – варто встановити електронний змішувач. Тоді вода литиметься лише тоді, коли хтось підноситимете руки або посуд. Ощадливіше користуватися змішувачем у вигляді ручки, ніж стандартними двома кранами. Можна встановити комфортну температуру, вмикати та вимикати кран одним рухом, а не крутити крани щоразу, марно витрачаючи воду та гаючи час. Необхідно стежити за станом сантехніки та вчасно ремонтувати її. З крану, що протікає, щомісяця виливаються сотні та тисячі літрів води. Це дорівнює кільком ваннам. Якщо в будинку центральне водопостачання, то варто встановити лічильники на холодну воду. Інакше людина сплачуватиме з власної кишені за кожен прорив на трасі або за сусіда, який не відремонтував свій кран. Приймати душ економніше, ніж ванну. Через насадки, які розпилюють воду, витратиться у кілька разів менше води. Для заощадження води під час миття посуду варто встановити подвійну раковину. Тоді можна мити посуд в одній частині, а полоскати – в іншій. Не рекомендується розморожувати продукти – м’ясо, рибу – під струменем. Це не лише марне витрачання води та тепла, але й знищення корисних речовин продуктів. Слід використовувати побутові прилади, які заощаджують працю, час та ресурси. Наприклад, автоматичні пральні машини, посудомийні машини тощо. Необхідно перекривати вентиль для води, якщо приміщення залишають на кілька днів.

  Заощаджуємо електроенергію

  Вимикати світло, якщо ніхто не знаходиться у кімнаті. Використовувати енергоефективні лампочки. Варто встановити світлодіодні (LED) енергозберігаючі лампочки, які не містять шкідливих речовин. Датчики руху – можливість заощаджувати електроенергію, коли вона не потрібна. У багатоквартирних будинках їх варто встановити у коридорах, під’їзді, на сходах та інших місцях спільного користування. У приватному будинку – біля дверей та на подвір’ї. Енергозберігаючі побутові прилади мають маркування «А» чи «А+». Холодильник такого класу споживатиме на 30-50% менше електроенергії, ніж пристрій такого ж об’єму марки «В». Режим очікування для комп’ютера доречний, якщо залишати його на кілька хвилин, а не на всю ніч. Слід вимикати пристрої, якими ніхто не користується. А ще краще – вимикати взагалі штекер з розетки. Це не лише дозволить заощадити електроенергію, але й вбереже пристрої від впливу можливих перепадів електроенергії. Можна також встановити автоматичні вимикачі. Не можна залишати прилади, що працюють від акумулятора (наприклад, мобільні телефони), увімкненими довше, ніж потрібно для повної зарядки акумулятора. Холодильник та морозильник варто тримати в чистоті, без льоду та снігу, регулярно розморожуйте ці прилади. Треба стежити за тим, щоб дверцята були щільно закритими. Охолоджуйте їжу перед тим, як поставити її в холодильник. По-перше, гаряча каструля змусить холодильник працювати інтенсивніше, а по-друге, вона нагріє інші продукти, і вони можуть зіпсуватися. Оптимальна температура в холодильнику – від нуля до п’яти градусів тепла. Регулюйте її відповідно до температури на кухні та кількості продуктів. Прості побутові речі часто зберігають значну кількість газу та електроенергії. Наприклад, холодильник повинен розташовуватися подалі від плити, нагрівача, колонки чи бойлера, батареї та прямих сонячних променів, а сучасні пристрої для приготування їжі, наприклад, мультиварки, дають змогу готувати 2-3 страви одночасно ,що зберігає як газ, так і електроенергію. Використовуйте НВЧ-печі, МХ-печі та індукційні плити – вони працюють швидко та економічно.

  Заощаджуємо тепло і газ

  Тепловий лічильник в квартирі, що підключена до центрального опалення, дає змогу відслідкувати скільки тепла ви отримали та платити тільки за цю кількість. Термостатичний вентиль на радіатор дозволить контролювати температуру в будинку, квартир і чи окремій кімнаті. Розмір опалювального приладу повинен відповідати розміру приміщення, що отоплюється і його слід вимикати, якщо нікого немає в будинку. Опалювальні прилади та радіатори будуть більш ефективними, якщо їх не затуляти меблями, важкими шторами, одягом чи декоративними панелями. Система “тепла підлога” – спосіб підвести тепло саме туди, де воно найбільше потрібно. Наприклад, під робочий стіл або на ділянку підлоги, де ходять мешканці. Перед початком кожного опалювального сезону слід перевіряти систему. Варто усунути повітряні пробки, відремонтувати місця можливого протікання, звертаючи особливу увагу на місця з’єднань частин системи. Це дозволить уникнути проривів під час експлуатації системи у холодний період. Газову колонку або бойлер, які відпрацювали 15-20 років, варто замінити, бо з часом ці пристрої втрачають ефективність. Більша частина тепла з будинку втрачається трьома шляхами: через двері та вікна, через дах та через зовнішні стіни. Відповідно, їх слід утеплювати. Найбільш доступний варіант, який може обрати кожен – утеплити вікна поролоновими смужками, підтягнути дверні петлі та додатково оббити самі двері, задути монтажною піною місця ви ходу та входу труб з оселі. Вікна з подвійним або потрійним заскленням у кілька разів зменшують втрати тепла. Необхідно підвищити теплоізоляцію вхідних дверей, звертаючи увагу на низ, верх та бічні стики між дверима і стіною. Щільні штори допомагають утримувати тепло в оселі, але заважають надходженню тепла з радіаторів. Товстий килим знижує тепловитрати, які йдуть через підлогу. Модернізація системи вентиляції, а саме рекуперація тепла, – це реальний спосіб економії.

  Управління регіонального розвитку

  райдержадміністрації

  Переглядів 6863 Останнє редагування Четвер, 11 березня 2021 17:27
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Ковельська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ковельській райдержадміністрації.
  Адреса: 45000, м. Ковель, вул. Незалежності, 73, факс (0332) 772959, E-mail: info@koveladm.gov.ua
  © 2014 koveladm.gov.ua