31 березня 2025 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Нормативно-правова база
Регуляторна політика
Цивільний захист
Звернення громадян
  • Запобігання проявам корупції
  • Публічна інформація
  • Соціально-економічний розвиток
    Спостережна комісія
    Інвестиційний довідник
  • Містобудування та архітектура
  • Бюджет, фінанси, податки
  • Розрахунки за енергоносії
  • Енергозбереження
  • Публічні закупівлі
  • Соціальний захист населення
  • Протидія домашньому насильству
  • Все про COVID-19
  • Гуманітарний розвиток району
  • Влада і громадськість
  • Громадська рада
  • Прес-центр
  • Реформи в Україні
  • Європейська інтеграція
  • Державний реєстр виборців
  • Інформація з установ району
  • Пасажирські перевезення
  • Охорона природи
  • АРХІВ НОВИН

    « Березень 2025 »
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1 2
    3 4 5 6 7 8 9
    10 11 12 13 14 15 16
    17 18 19 20 21 22 23
    24 25 26 27 28 29 30
    31            
     

    Публічні закупівлі

     
    zakypivli
    Головна>Прес-центр>Реабілітація в кластерних лікарнях та використання обладнання, придбаного за державні кошти: мета візиту Міністра охорони здоров’я на Волинь
    Вівторок, 25 березня 2025 14:24

    Реабілітація в кластерних лікарнях та використання обладнання, придбаного за державні кошти: мета візиту Міністра охорони здоров’я на Волинь

    П’ять закладів охорони здоров’я області відвідав під час робочої поїздки в область Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. Зокрема вивчав, як в області організована реабілітація в кластерних лікарнях та як використовується обладнання, закуплене за державні кошти.

    Зокрема, посадовець завітав в реабілітаційний центр «Recovery», в обласний медичний центр онкології, в обласну клінічну лікарню, в медичний центр реабілітації учасників бойових дій Луцької громади та в МО Луцької міської територіальної громади.

    Як наголосив Віктор Ляшко, завжди потрібно рухатися уперед й виконати доручення Президента України, а саме – створити амбулаторні реабілітаційні відділення в кожній громаді, яка має лікарню. Окрім цього, зосереджена державна політика й на реалізації всеукраїнської програми ментального здоров’я, яку ініціювала перша леді Олена Зеленська. Тож обговорили питання створення центрів ментального здоров’я в кластерних й надкластерних лікарнях області.

    Важливо, що підтримує Міністр охорони здоров’я України проєкт будівництва окремого корпусу на базі обласної психіатричної лікарні, оскільки потужностей існуючого закладу вже не вистачає. Сьогодні під час розмови узгодили подальший план дій, аби втілити його у життя.

    Щодо обладання, то за останні три роки за підтримки МОЗ України волинські медзаклади отримали 6 комп'ютерних томографів, 5 С-арок, 2 апарати МРТ, 2 ангіографи, лінійний прискорювач тощо. Загальна вартість поставленого обладнання складає понад 420 мільйонів гривень.

    На сьогодні більшість успішно працює та використовується в діагностиці та лікуванні пацієнтів, на деякому ще завершуються пуско-налагоджувальні роботи. Усе це й оглянув Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, позитивно відзначивши організацію роботи.

    Previous

    Переглядів 24
    Розробка: Відділ інформаційних технологій
    апарату Волинської облдержадміністрації
    Інформаційне наповнення:
    Ковельська районна державна адміністрація
    Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ковельській райдержадміністрації.
    Адреса: 45000, м. Ковель, вул. Незалежності, 73, факс (0332) 772959, E-mail: info@koveladm.gov.ua
    © 2014 koveladm.gov.ua