25 червня 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Нормативно-правова база
Регуляторна політика
Цивільний захист
Звернення громадян
  • Запобігання проявам корупції
  • Публічна інформація
  • Соціально-економічний розвиток
    Спостережна комісія
    Інвестиційний довідник
  • Містобудування та архітектура
  • Бюджет, фінанси, податки
  • Розрахунки за енергоносії
  • Енергозбереження
  • Публічні закупівлі
  • Соціальний захист населення
  • Протидія домашньому насильству
  • Все про COVID-19
  • Гуманітарний розвиток району
  • Влада і громадськість
  • Громадська рада
  • Прес-центр
  • Реформи в Україні
  • Європейська інтеграція
  • Державний реєстр виборців
  • Інформація з установ району
  • Пасажирські перевезення
  • Охорона природи
  • АРХІВ НОВИН

    « Червень 2024 »
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1 2
    3 4 5 6 7 8 9
    10 11 12 13 14 15 16
    17 18 19 20 21 22 23
    24 25 26 27 28 29 30
     

    Публічні закупівлі

     
    zakypivli
    Головна>Прес-центр>29 волинян стали призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад
    Вівторок, 23 квітня 2024 15:24

    29 волинян стали призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад

    Завершився IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із 18 предметів. Цього року змагання відбувалися очно та дистанційно. Загалом в них взяли участь 1 374 школярі зі всієї України.

    Юні волиняни гідно представили область на IV етапі (фінальному) Всеукраїнських олімпіад. Зокрема, з 50 учасників 29 учнів вибороли призові місця.

    Якісний показник становить 58 %.

    Список переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчального року:

    Українська мова і літератур. 25-29 березня 2024 року, м. Рівне

    Соломія Пархомук – учениця 10 класу Нововолинського наукового ліцею Волинської обласної ради – І місце;

    Анастасія Цеслів – учениця 11 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради» Волинської області – ІІ місце;

    Математика. 18-22 березня 2024 року, м. Ужгород

    Ангеліна Шкуринська – учениця 8 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 9 Луцької міської ради» Волинської області – ІІІ місце;

    Назар Хомяк – учень 8 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 9 Луцької міської ради» Волинської області – ІІІ місце;

    Костянтин Кучер – учень 11 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 9 Луцької міської ради» Волинської області – ІІІ місце;

    Фізика. 24-29 березня 2024 року, м. Івано-Франківськ

    Владислав Борода – учень 9 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 25 Луцької міської ради» Волинської області – ІІІ місце;

    Вікторія Смаль – учениця 10 класу Ліцею № 13 м. Ковеля Волинської області – ІІ місце;

    Михайло Ляснюк – учень 10 класу Нововолинського наукового ліцею Волинської обласної ради – ІІІ місце;

    Географія. 1-4 квітня 2024 року, м. Луцьк

    Павло Дзюбинський – учень 8 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради Волинської області» Волинської області – ІІІ місце;

    Владислав Бишук – учень 8 класу Нововолинського ліцею № 1 Нововолинської міської ради Волинської області – І місце;

    Дарина Душак – учениця 9 класу Баївського ліцею Боратинської сільської ради Луцького району Волинської області – ІІ місце;

    Дмитро Бугайчук – учень 9 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні – І місце;

    Юліана Яницька – учениця 10 класу Нововолинського ліцею № 1 Нововолинської міської ради Волинської області – ІІ місце;

    Назар Вацик – учень 10 класу Волинський науковий ліцей Волинської обласної ради – І місце;

    Юрій Герасим’як – учень 11 класу Волинського наукового ліцею Волинської обласної ради – ІІ місце;

    Астрономія. 31 березня – 5 квітня 2024 р., м. Львів

    Вікторія Смаль – учениця 10 класу Ліцею № 13 м. Ковеля Волинської області – І місце;

    Домініка Вєржбіцкі – учениця 10 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 9 Луцької міської ради» Волинської області – ІІІ місце;

    Антон Добровольський – учень 11 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 9 Луцької міської ради» Волинської області – ІІІ місце;

    Хімія. 22-27 березня 2024 р., м. Чернівці

    Марина Пух – учениця 9 класу Нововолинського наукового ліцею Волинської обласної ради – ІІ місце;

    Дарина Імбірович – учениця 11 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 9 Луцької міської ради» Волинської області – ІІІ місце;

    Інформатика. 29 березня-2 квітня 2024 року, м. Чернівці

    Тарас Деркач – учень 10 класу Боратинського ліцею Боратинської сільської ради Волинської області – ІІ місце;

    Інформаційні технології. 26-30 березня 2024 року, м. Ужгород

    Максим Баламут – учень 10 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради» Волинської області – ІІІ місце;

    Правознавство. 22-26 березня 2024 року, м. Луцьк

    Дарія Дерчук – учениця 9 класу Волинського наукового ліцею Волинської обласної ради – І місце;

    Богдан Кубай – учениця 9 класу Опорного закладу «Колківський ліцей» Колківської селищної ради Волинської області – І місце;

    Польська мова та література. 16-17 квітня 2024 року, м. Вінниця

    Олександр Семенюк – учень 9 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради» – ІІІ місце;

    Біологія. 8-12 квітня 2024 року, м. Львів

    Ян Однороб – учень 10 класу Нововолинського наукового ліцею Волинської обласної ради – І місце;

    Софія Ойович – учениця 10 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 21 ім. Михайла Кравчука Луцької міської ради» Волинської області – ІІ місце;

    Історія. 4-8 квітня 2024 року, м. Чернівці

    Вадим Патейчук – учень 8 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради» Волинської області – І місце;

    Марія Корнійчук – учениця 9 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 10 Луцької міської ради» Волинської області – ІІ місце.

    Щиро вітаємо учасників та призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад!

    Переглядів 82
    Розробка: Відділ інформаційних технологій
    апарату Волинської облдержадміністрації
    Інформаційне наповнення:
    Ковельська районна державна адміністрація
    Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ковельській райдержадміністрації.
    Адреса: 45000, м. Ковель, вул. Незалежності, 73, факс (0332) 772959, E-mail: info@koveladm.gov.ua
    © 2014 koveladm.gov.ua