25 червня 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Нормативно-правова база
Регуляторна політика
Цивільний захист
Звернення громадян
 • Запобігання проявам корупції
 • Публічна інформація
 • Соціально-економічний розвиток
  Спостережна комісія
  Інвестиційний довідник
 • Містобудування та архітектура
 • Бюджет, фінанси, податки
 • Розрахунки за енергоносії
 • Енергозбереження
 • Публічні закупівлі
 • Соціальний захист населення
 • Протидія домашньому насильству
 • Все про COVID-19
 • Гуманітарний розвиток району
 • Влада і громадськість
 • Громадська рада
 • Прес-центр
 • Реформи в Україні
 • Європейська інтеграція
 • Державний реєстр виборців
 • Інформація з установ району
 • Пасажирські перевезення
 • Охорона природи
 • АРХІВ НОВИН

  « Червень 2024 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
   

  Публічні закупівлі

   
  zakypivli
  Головна>Прес-центр>Щотижнева нарада в райдержадміністрації
  Вівторок, 16 квітня 2024 16:24

  Щотижнева нарада в райдержадміністрації

  Під головуванням начальника Ковельської районної військової адміністрації, 16 квітня 2024 року, відбулась щотижнева нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, за участю голови Ковельської районної ради, першого заступника та заступника голови Ковельської райдержадміністрації.

  Про підсумки роботи господарського комплексу району в опалювальному сезоні 2023-2024 років і завдання з підготовки до опалювального сезону 2024-2025 років доповіла головний спеціаліст відділу регіонального розвитку Ковельської райдержадміністрації. Посадовець відмітила, що районною державною адміністрацією спільно з виконавчими комітетами міських, селищних та сільських рад здійснювався постійний моніторинг та контроль за станом проходження опалювального сезону 2023-2024 років на об’єктах бюджетної сфери району.

  Опалювальний сезон 2023-2024 років в житловому фонді та об’єктах соціально-культурної сфери району було розпочато в основному з 19 жовтня 2023 року (в окремих територіальних громадах були незначні відхилення). Відповідно до розпорядження начальника районної військової адміністрації від 28.03.2024 № 73 «Про закінчення опалювального сезону 2023-2024 років», було рекомендовано завершити опалювальний сезон 29 березня 2024 року.

  Всі котельні та паливні бюджетних установ і організацій були запущені своєчасно, нештатних ситуацій при пусконалагоджувальних роботах не виникало. Незначні поломки теплотехнічного обладнання усувались оперативно, без зупинки технологічного процесу.

   Не дивлячись на складну ситуацію, яка склалась в умовах воєнного стану, опалювальний сезон 2023-2024 років в районі пройшов стабільно, без аварійних випадків. Якщо виникали прориви теплових мереж чи якісь поломки технологічного обладнання, то вони були ліквідовані у найкоротші терміни, тож споживачі не відчули значних незручностей.

  Протягом опалювального періоду котельні та паливні підприємств комунальної теплоенергетики району та бюджетних установ працювали відповідно до графіків температури теплоносія в залежності від температури зовнішнього повітря.

  Результат сталого проходження опалювального періоду великою мірою залежить від своєчасної та злагодженої підготовки бюджетних установ до роботи в осінньо-зимового період, коли основна робота спрямована на забезпечення своєчасного проведення капітальних та поточних ремонтів відповідних бюджетних установ, профілактичних ремонтів приміщень котелень і паливних, теплотехнічного обладнання, теплових мереж, здійснення заходів із енергозбереження, заготівлю твердого палива тощо.

  Враховуючи погодні умови та у зв’язку з дотриманням температурних графіків роботи котелень та паливних по закінченню опалювального сезону 2023-2024 років в ряді бюджетних установах була досягнута економія паливно-енергетичних ресурсів. На даний час в окремих бюджетних установах району уже розпочато закупівлю твердого палива на наступний опалювальний період.

  З метою підготовки до нового опалювального сезону 2024-2025 років та його своєчасного початку, керівникам бюджетних установ та організацій району, територіальним громадам району необхідно: в установленому законодавством порядку забезпечити в повному обсязі розрахунки за енергоносії, використані в опалювальному періоді 2023- 2024 років. До 01 вересня 2024 року забезпечити стовідсоткову готовність закладів соціально-культурного призначення, у тому числі дошкільних навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл, медичних закладів, установ соціального захисту населення, будинків культури, клубів, бібліотек та інших бюджетних установ до стабільної роботи в умовах опалювального періоду. Забезпечити контроль за виконанням конкретних організаційно-технічних заходів щодо підготовки господарства району до роботи в опалювальному періоді 2024-2025 років, при цьому перевірити: виконання графіків планових ремонтів та робіт, що забезпечують надійну експлуатацію устаткування та споруд; укомплектованість робочих місць підготовленим та атестованим персоналом; виконання ремонту та повірки засобів вимірювальної техніки; забезпечення постачання твердого палива у відповідності до технологічних потреб, створення його нормативних запасів; дотримання правил техніки безпеки та пожежної безпеки згідно з чинним законодавством.

  В ході наради розглянуто ряд інших актуальних питань життєдіяльності району. У підсумку, начальником Ковельської РВА дано доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій

  з громадськістю апарату Ковельської райдержадміністрації

  Переглядів 133
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Ковельська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ковельській райдержадміністрації.
  Адреса: 45000, м. Ковель, вул. Незалежності, 73, факс (0332) 772959, E-mail: info@koveladm.gov.ua
  © 2014 koveladm.gov.ua