28 лютого 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Нормативно-правова база
Регуляторна політика
Цивільний захист
Звернення громадян
 • Запобігання проявам корупції
 • Публічна інформація
 • Соціально-економічний розвиток
  Спостережна комісія
  Інвестиційний довідник
 • Містобудування та архітектура
 • Бюджет, фінанси, податки та збори
 • Розрахунки за енергоносії
 • Енергозбереження
 • Публічні закупівлі
 • Соціальний захист населення
 • Протидія домашньому насильству
 • Все про COVID-19
 • Гуманітарний розвиток району
 • Влада і громадськість
 • Громадська рада
 • Прес-центр
 • Реформи в Україні
 • Європейська інтеграція
 • Виборець має знати
 • Інформація з установ району
 • Пасажирські перевезення
 • Охорона навколишнього природного середовища
 • АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2024 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29      
   

  Публічні закупівлі

   
  zakypivli
  Головна>Прес-центр>На щотижневій нараді в райдержадміністрації
  Вівторок, 25 липня 2023 13:38

  На щотижневій нараді в райдержадміністрації

  Сьогодні, 25 липня 2023 року, перший заступник голови Ковельської районної державної адміністрації провела чергову оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, служб району, за участю заступника голови Ковельської райдержадміністрації, заступника голови Ковельської районної ради.

  Під час наради т.в.о. начальника управління регіонального розвитку Ковельської райдержадміністрації проінформувала про хід підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до осінньо-зимового періоду 2023–2024 років.

  Посадовець відмітила, що підготовка господарства району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період є одним з важливих питань, які перебувають на постійному контролі органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ та організацій. Розпорядженням начальника районної військової адміністрації від 29 травня 2023 року № 107 затверджені заходи з підготовки господарства району до роботи в осінньо-зимовому періоді 2023-2024 років.

  Враховуючи завершення процесів децентралізації та передачу об’єктів і майна в комунальну власність міських, селищних, сільських рад, основні завдання з підготовки бюджетних установ до опалювального сезону покладено на територіальні громади. Під час підготовки до опалювального періоду основна робота бюджетних установ спрямована на забезпечення безперебійної та безаварійної роботи котелень та паливних, проведення планових ремонтів та профілактичних заходів, що забезпечують надійну експлуатацію устаткування та споруд, здійснення заходів з енергозбереження, забезпечення твердим паливом установ відповідно до технологічних потреб, укомплектування робочих м ісць підготовленим та атестованим персоналом (оператори котелень, паливних) тощо.

  Наразі територіальними громадами району реалізовуються заходи щодо підготовки підпорядкованих їм установ до опалювального сезону, проведені обстеження котельного обладнання в підпорядкованих закладах, ведуться ремонтні роботи та заміна котельного обладнання, систем теплопостачання, впроваджуються заходи з енергозбереження.

  Про підсумки роботи управління соціального населення за І півріччя 2023 р. в умовах правового режиму воєнного стану  доповіла начальник управління соціального захисту населення Ковельської районної державної адміністрації.

           Упродовж І півріччя 2023 року робота управління соціального захисту населення спрямовувалась на забезпечення реалізації державної політики з питань соціальної підтримки вразливим верствам населення в умовах воєнного стану. Працівниками управління було забезпечено надання всього спектру адміністративних послуг соціального характеру громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, у т.ч. внутрішньо переміщеним особам, які евакуювалися з районів бойових дій і перебувають на території району.     Фактичні видатки по управлінню за І півріччя 2023 року становили 344388,5  тис. гривень (в тому числі допомога 3086 особам з числа ВПО 58440,8 тис.грн).

  Кількість малозабезпечених родин, які проживають у районі та забезпечені державною допомогою становить 1960 сімей, з них близько 45 % сімей є багатодітними. У I півріччі 2023 року профінансовано 75 276,9 тис. грн. Середній розмір допомоги в багатодітних малозабезпечених сім'ях дорівнює 6 932 грн.

  З початку війни в територіальних громадах району знайшли прихисток  майже 18 775 переміщених осіб.

  Станом на 01.07.2023 року статус внутрішньо переміщених осіб має 7901 громадянин, що становить 5540 сімей, у яких виховується 2421 дитина.

  Із веденням в дію постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 року № 332 «Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам» станом на 01.01.2023 року опрацьовано та включено до виплатних відомостей на надання допомоги на проживання 6 795 внутрішньо переміщеним особам. Перерахування коштів здійснюється Міністерством соціальної політики. Спеціалістами управління проводилися щомісячна звірка виплати призначеної допомоги. Загальна сума виплаченої допомоги становить 58440,8 тис. грн.

  Також впродовж наради розглянули поточний стан справ та основні напрямки подальшої роботи у підпорядкованих підрозділах.

  Відділ організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій

  з громадськістю апарату Ковельської райдержадміністрації

  Переглядів 428
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Ковельська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ковельській райдержадміністрації.
  Адреса: 45000, м. Ковель, вул. Незалежності, 73, факс (0332) 772959, E-mail: info@koveladm.gov.ua
  © 2014 koveladm.gov.ua