28 лютого 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Нормативно-правова база
Регуляторна політика
Цивільний захист
Звернення громадян
 • Запобігання проявам корупції
 • Публічна інформація
 • Соціально-економічний розвиток
  Спостережна комісія
  Інвестиційний довідник
 • Містобудування та архітектура
 • Бюджет, фінанси, податки та збори
 • Розрахунки за енергоносії
 • Енергозбереження
 • Публічні закупівлі
 • Соціальний захист населення
 • Протидія домашньому насильству
 • Все про COVID-19
 • Гуманітарний розвиток району
 • Влада і громадськість
 • Громадська рада
 • Прес-центр
 • Реформи в Україні
 • Європейська інтеграція
 • Виборець має знати
 • Інформація з установ району
 • Пасажирські перевезення
 • Охорона навколишнього природного середовища
 • АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2024 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29      
   

  Публічні закупівлі

   
  zakypivli
  Головна>Прес-центр>Аби робочий тиждень був результативним і вдалим
  Понеділок, 18 листопада 2019 11:40

  Аби робочий тиждень був результативним і вдалим

  Сьогодні, як і кожен понеділок, у Ковельській райдержадміністрації відбулась   щотижнева оперативна нарада, мета якої спланувати роботу усіх структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, обговорити актуальні питання і завдання з їх вирішення у сферах, віднесених законами України до повноважень районної державної адміністрації та налаштувати усіх на результативну діяльність.

  Нарада відбулась під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Роман Кульцмана, за участі заступника голови райдержадміністрації Аркадія Степанюка, голови районної ради Андрія Броїла та заступника голови ради Олександра Пасенковського.

  Серед обговорюваних питань - про стан казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів. Відтак, за інформацією начальника Ковельського управління державної казначейської служби України у Волинській області Вікторії Цьомик, оскільки наближається завершення бюджетного року, органам державної виконавчої влади та місцевого самоврядування слід активізувати роботу з використання міжбюджетних трансфертів. Вікторія Андріївна зауважила, що останнім днем роботи казначейської служби з клієнтами є 27 грудня, а у відповідності до Постанови КМУ від 09.11.2019 року №918 введено обмеження на отримання готівкових коштів по відрядженнях. Серед новацій, котрі вступають в дію з 1 січня 2020 року – введення трьох основних етапів в системі роботи казначейства: перехід на нові казначейські рахунки, перехід на централізовану модель видатків місцевого бюджету, введення в дію Постанови №162 Нацбанку щодо запровадження рахунків на 29 знаків. Окремо учасникам наради доповідач наголосила на запровадженні у 2020 році дистанційного обслуговування клієнтів.

  Про стан інфекційної захворюваності серед населення Ковельського району учасників зібрання інформувала Людмила Маляр, завідувачка Ковельського міськміжрайонного відділу Державної установи «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України». Тож Людмила Сергіївна зазначила: «З метою запобігання епідемічним ускладненням серед населення Ковельського району здійснюється моніторинг захворюваності неінфекційних, небезпечних інфекційних та паразитарних захворювань. Відтак, з початку 2019 року за медичною допомогою з приводу захворюваності на ГРВ в медичні установи звернулось 6963 особи, з них – 4186 дітей віком до 17 років. З 01 жовтня введено щотижневий моніторинг захворюваності грипом та ГРВІ. Показники захворюваності не перевищують розрахунковий епідпоріг. В 2019 році в районі зареєстровано 63 випадки кору, з них на кір захворіло 45 дітей. Причинами, що сприяють поширенню інфекції стали відсутність щеплень, адже вакцинація має великий вплив на попередження цього захворювання. Станом на 01 листопада в районі охоплено щепленням КПК: дітей 1 року – 90,2%, дітей до 2 років – 95,1%, дітей до 6 років – 91,0%, дітей віком 7 років і старше – 98,4%. Стан щеплень проти дифтерії має таку динаміку: діти до 1 року – 52,5%, діти 1 року життя – 74,1%, діти 18 місяців – 69,2 %, діти старші 2 років – 61,1%, діти 6 років – 70,0%, діти старші 7 років – 100%, діти віком до 16 років – 92,3%, діти старші 16 років – 100%, дорослі – 96%. Загалом, працівниками відділу постійно проводиться санітарно – освітня робота по профілактиці керованих інфекцій серед населення, обстеження контактних, ведеться медичний нагляд».

  Своєю чергою Ігор Приймак, директор Ковельського міськрайонного центру зайнятості доповів про стан ринку праці в Ковельському районі. За словами посадовця на обліку у Ковельському міськрайонному центрі зайнятості перебуває 855 громадян, з 300 – жителі Ковельського району, що мають статус безробітних. На сьогоднішній день має місце тенденція збільшення кількості вакансій, відтак, 255 вакансій є незаповненими, вони загалом стосуються робітничих професій. За інформацією Ігора Григоровича   не зменшується і трудова міграція жителів краю за кордон.

  В підсумку наради перший заступник голови райдержадміністрації озвучив низку завдань для керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, зокрема: щодо підготовки та участі в засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району та сесійному засіданні ради, щодо участі посадовців райдержадміністрації у навчаннях з цивільного захисту та з питань організації і проведення заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи.

  Також Роман Ярославович ознайомив учасників наради із запланованими заходами суспільно – політичного, економічного та культурного характеру на поточний тиждень обласного та районного рівнів, закликав усіх до активної участі в них та побажав вдалого і результативного робочого тижня.

  Відділ з питань внутрішньої та інформаційної

  політики апарату райдержадміністрації

  Переглядів 770
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Ковельська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ковельській райдержадміністрації.
  Адреса: 45000, м. Ковель, вул. Незалежності, 73, факс (0332) 772959, E-mail: info@koveladm.gov.ua
  © 2014 koveladm.gov.ua