13 квітня 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Нормативно-правова база
Регуляторна політика
Цивільний захист
Звернення громадян
 • Запобігання проявам корупції
 • Публічна інформація
 • Соціально-економічний розвиток
  Спостережна комісія
  Інвестиційний довідник
 • Містобудування та архітектура
 • Бюджет, фінанси, податки та збори
 • Розрахунки за енергоносії
 • Енергозбереження
 • Публічні закупівлі
 • Соціальний захист населення
 • Протидія домашньому насильству
 • Все про COVID-19
 • Гуманітарний розвиток району
 • Влада і громадськість
 • Громадська рада
 • Прес-центр
 • Реформи в Україні
 • Європейська інтеграція
 • Виборець має знати
 • Інформація з установ району
 • Пасажирські перевезення
 • Охорона навколишнього природного середовища
 • АРХІВ НОВИН

  « Квітень 2024 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30          
   

  Публічні закупівлі

   
  zakypivli
  Четвер, 15 квітня 2021 15:43

  Оголошення конкурсу груп оборотних рейсів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Ковельського району 17.05.2021

  ДО ВІДОМА ВСІХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

  Ковельська районна державна адміністрація оголошує конкурс груп оборотних рейсів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Ковельського району, а саме:

  1) Об’єкт конкурсу: № 1203 Ратне - Жиричі, № 1213 Ратне - Краска, № 1214 Ратне - Здомишель, № 1215 Ратне - Замшани,  № 1216 Ратне - Піски-Річицькі, № 1217 Ратне - Сільце, № 1218 Тур - Ратне.

  2) Об’єкт конкурсу: №1019 Любомль - Олеськ - Глинянка (із заїздом в с. Штунь).

  Конкурс на перевезення пасажирів на приміських автобусних  маршрутах загального користування проводиться відповідно до статей 7, 43 Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (із змінами).

  Організатор конкурсу - Ковельська районна державна адміністрація. Функції робочого органу для підготовки матеріалів при проведенні засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Ковельського району, виконує відділ інфраструктури, екології та житлово-комунального господарства управління регіонального розвитку Ковельської райдержадміністрації (відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 08.04.2021 року №54).

  Інформація про форми заяви на участь в конкурсі та анкети до заяви, перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі на перевезення пасажирів автомобільним транспортом розміщені на вебсайті Ковельської райдержадміністрації http://www.koveladm.gov.ua в розділі «Пасажирські перевезення», далі «Оголошення про конкурси» та "Перелік документів для участі в конкурсі".

  Прийом документів та отримання інформації про об’єкти конкурсу, їх основні характеристики, умови конкурсів, бланків заяв, анкет на участь в конкурсах та переліку транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, переліку документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, проводяться за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 73, відділ інфраструктури, екології та житлово-комунального господарства управління регіонального розвитку Ковельської райдержадміністрації, каб. 507, телефони для довідок: (03352) 71 703, 71 740 (режим роботи: 8 год.00 хв. – 17 год.15 хв. по понеділках – четвергах, 8 год. 00 хв. – 16 год.00 хв. – по п'ятницях).

  Термін подання документів - по 26 квітня 2021 року включно.     

  Конкурс буде проводитись 17 травня 2021 року, початок о 14 год. 00 хв., за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 73, каб. 417.      

  Участь у конкурсі безкоштовна.

  Всі особи, які представляють інтереси перевізника-претендента на конкурсі (окрім керівника) повинні мати з собою довіреність, надану перевізником-претендентом.

  До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які:

  - подали до участі в конкурсі неналежним чином оформлені документи чи не в повному обсязі, а також такі, що містять недостовірну інформацію;

  - визнані банкрутом або щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство (за винятком того, стосовно якого проводиться процедура санації), або який перебуває у стадії ліквідації;

  - не відповідають вимогам статті 34 Закону України  "Про автомобільний транспорт";

  - не мають достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень, затвердженої обов'язковими умовами конкурсу, та перевезень, які повинні виконуватися відповідно до чинних договорів (дозволів). Достатня кількість транспортних засобів визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 відсотків необхідної кількості автобусів для виконання перевезень;    

  - мають несплачені штрафні санкції, накладені Укртрансбезпекою, або водії якого мають несплачені штрафи, накладені відповідно до статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неоскаржені у судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу);

  - подали конкурсну пропозицію, що не відповідає обов'язковим та додатковим умовам конкурсу, крім випадків, передбачених частиною третьою статті 44 Закону України "Про автомобільний транспорт";

  - подали до участі в конкурсі більшу кількість автобусів, ніж це передбачено умовами конкурсу.

  Додатки:

  Розпорядження голови райдержадміністрації від 13.04.2021 року №61 «Про підготовку та проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом»

  Перелік об'єктів конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Ковельського району, їх основні характеристики та умови конкурсу.

  Перелік документів на конкурс.

   

  Розпорядження голови райдержадміністрації від 13 травня 2021 року № 87 «Про недопущення перевізників-претендентів до участі в конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Ковельського району»

  Протокол від 17.05.2021 №1

  Розпорядження голови райдержадміністрації  від 26 травня 2021 року № 105  "Про визнання переможців конкурсу з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Ковельського району"

   

   

  Управління регіонального розвитку Ковельської  райдержадміністрації

  Переглядів 1123 Останнє редагування П'ятниця, 28 травня 2021 15:18
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Ковельська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ковельській райдержадміністрації.
  Адреса: 45000, м. Ковель, вул. Незалежності, 73, факс (0332) 772959, E-mail: info@koveladm.gov.ua
  © 2014 koveladm.gov.ua