Версія для друку
Четвер, 25 червня 2026 10:59

У Ковельському районі триває підготовка до впровадження безоплатного гарячого харчування для школярів

Начальник Ковельської районної військової адміністрації Ольга Черен провела низку нарад з представниками органів місцевого самоврядування, відділів гуманітарного розвитку та керівниками закладів освіти Ковельської міської, Старовижівської та Турійської селищними територіальних громад щодо підготовки до впровадження безоплатного гарячого харчування для учнів 1–11 класів з 1 вересня 2026 року.

У роботі нарад також взяли участь представники Ковельського районного відділу ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб» та управління ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області.

 Під час нарад було проаналізовано стан готовності закладів освіти до реалізації урядового рішення, обговорено питання функціонування та модернізації харчоблоків, кадрового забезпечення, дотримання санітарно-гігієнічних вимог та логістики.

Особливу увагу учасники приділили проблемним питанням, зокрема необхідності оновлення технологічного обладнання, модернізації харчоблоків, доукомплектування штатів працівників та забезпечення додаткового фінансування заходів з організації харчування.

Ковельська районна військова адміністрація продовжує координацію роботи територіальних громад і профільних служб для належної підготовки закладів освіти до впровадження нової системи шкільного харчування та забезпечення учнів якісним і безпечним гарячим харчуванням.

Переглядів 28

Галерея зображень