Версія для друку
Вівторок, 31 травня 2022 10:13

Рятувальники вкотре провели відпрацювання серед громадян району

Рятувальники вкотре провели відпрацювання серед громадян району

30 травня, для того щоб попередити пожежі та інші надзвичайні ситуації у житловому секторі,  працівники Ковельського районного управління та 14 ДПРЧ  2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Волинській області провели відпрацювання з безпеки  життєдіяльності у селах Щедрогір, Підгір'я, Окачеве та Залюття, Забродівської територіальної громади.

Рятувальники особливу увагу звернули на дотримання правил пожежної безпеки у житловому секторі, під час відпочинку у рекреаційних зонах та екосистемах. Нагадали заходи безпеки під час експлуатації  електроприладів та правила поведінки під час грози.  Розповіли про першочергові дії при виникненні пожежі та інших надзвичайних ситуаціях, також наголосили на безпеці дітей під час літніх канікул, залишили листівки та іншу друковану продукцію відповідної тематики.

Рятувальники нагадали номери екстрених служб та  перші дії при виникненні пожежі чи надзвичайної ситуації, в реаліях сьогодення.

Наголосили на поведінці під час сигналу «Увага всім!», «Тривога!», та діях на вулиці  у випадку загрози, чи у разі виявлення вибухонебезпечного предмету.

Наголосили на забороні випалювання сухої рослинності, сміття, та адміністративній відповідальності за дані дії.

Ковельське районне управління ГУ ДСНС України у Волинській області

Переглядів 167

Галерея зображень