Версія для друку
Середа, 01 грудня 2021 17:59

На території Ковельського району продовжують проводити моніторингові перевірки

На території Ковельського  району продовжують проводити моніторингові перевірки на дотримання протиепідемічних вимог під час червоного рівня епідемічної небезпеки. Відтак, 1 грудня 2021 року, представники  мобільної групи з контролю за дотриманням карантинних обмежень здійснили робочі візит до Центру масової вакцинації у місті Ковель. Метою візиту стала перевірка функціонування Центру щеплень та  надання допомоги в генеруванні «COVID»-сертифікату через команду підтримки “Дія”. Для проходження вакцинації тут створені максимально комфортні умови, аби не було довгих черг та скупчення. Приміщення облаштовано місцями для сидіння, як для тих, хто чекає на щеплення, так і для тих, хто його отримав і знаходиться під наглядом чергових лікарів. У центрі масової вакцинації працюють два фахівці команди підтримки «Дії». Зокрема, до їх функцій входить: розповісти громадянам про види СOVID-сертифікатів та шляхи їх отримання, проконсультувати або допомогти подати заявку на отримання «СOVID»-сертифіката, підказати, куди звернутись і які дані перевірити, щоб сертифікат згенерувався в додаток тощо.

Цього ж дня було здійснено перевірку роботи магазинів «Зодіак», «Смак», «Продукти»,  "Стовпинські ковбаси", продовольчих магазинів в умовах червоного рівня епіднебезпеки на території Турійської, Колодяжненської територіальних громад. Було звернуто увагу на наявність інформаційних повідомлень про обмежувальні заходи, антисептичних засобів захисту та наявність у працівників COVID-сертифікатів чи інших необхідних документів для роботи у «червоній» зоні.

За результатами обстеження порушень вимог обмежувальних протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання не виявлено. Крім того, була проведена роз’яснювальна інформаційна робота щодо дотримання карантинних вимог в «червоній» зоні.

Відділ організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату Ковельської райдержадміністрації

Переглядів 188

Галерея зображень