Версія для друку
Вівторок, 23 листопада 2021 12:17

На щотижневій нараді в райдержадміністрації

Під головуванням Ольги Черен, голови Ковельської районної державної адміністрації, 23 листопада 2021 року, відбулась чергова оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, служб району, за участю В’ячеслава Шворака голови Ковельської районної ради, заступника голови районної ради Андрія Броїла.

Директор Ковельського міськрайонного центру зайнятості Ігор Приймак проінформував учасників наради про стан ринку праці у Ковельському районі станом на 1 листопада 2021 року. У своєму виступі Ігор Григорович зазначив, що ситуація на ринку праці у 2021 році характеризувалася поступовою стабілізацією і незважаючи на карантинні заходи, фахівці служби зайнятості продовжують активно шукати для безробітних пропозиції роботи, а для роботодавців — кваліфікований персонал.

Загалом послугами служби зайнятості у січні-жовтні 2021 року скористались 18 394 незайнятих жителів Ковельського району, з них мали статус 8 589 осіб. Чисельність осіб, які отримали статус безробітного в 2021 році становить 4 999 осіб.

У зв’язку з неможливістю запропонувати роботу за фахом 7 868 особам було призначено допомогу по безробіттю. Кількість довготривалих безробітних (термін перебування на обліку становить більше 6 місяців) 359 осіб.

За звітний період: 4 320 незайнятих осіб отримали роботу, в тому числі 2895 осіб, що мали статус безробітного; 53 особи працевлаштовано з компенсацією витрат роботодавцю єдиного внеску; 5 безробітним надано одноразову допомогу по безробіттю для започаткування власної справи; 1425 осіб працевлаштовано до набуття статусу; 781 особа пройшла навчання та перекваліфікацію; 945 осіб залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Станом на 1 листопада поточного року - 1988 осіб мають статус безробітного, з них 1550 осіб отримують допомогу по безробіттю.

Зі станом реалізації інвестиційних проєктів у 2021 році та підготовку інвестиційних проєктів, реалізація яких буде здійснюватись у 2022  році, ознайомила присутніх Жанна Лук’янова, т.в.о начальника управління регіонального розвитку районної державної адміністрації.

У своєму виступі Жанна Миколаївна проінформувала, що реалізація інвестиційних проєктів з будівництва, реконструкції та ремонтів об’єктів бюджетної сфери здійснюється за рахунок різних джерел фінансування, а саме: коштів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам за різними напрямками та бюджетними програмами, а також місцевих бюджетів. Серед пріоритетних інвестиційних проєктів є об’єкти програми Президента України «Велике Будівництво».

Також територіальними громадами Ковельського району підготовлено та подано  на конкурс 25 проєктних заявок, реалізація яких буде здійснюватись за рахунок коштів ДФРР у 2022 році. На даний час проведено оцінювання поданих інвестиційних проєктів. Після оголошення результатів конкурсу на черговому засіданні регіональної комісії, з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проєктів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, будуть визначені переможці.  

По завершенню наради голова райдержадміністрації Ольга Черен наголосила на неухильному дотриманні протиепідемічних заходів у зв’язку із стрімким ростом респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-19.

 

Відділ організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату Ковельської райдержадміністрації

Переглядів 214

Галерея зображень