Версія для друку
Вівторок, 16 листопада 2021 14:00

Щотижнева оперативна нарада

Сьогодні, 16 листопада 2021 року, в залі засідань райдержадміністрації відбулась щотижнева оперативна нарада, яку провела перший заступник голови райдержадміністрації Галина Коляда. Нарада пройшла за участю голови районної ради В'ячеслава Шворака, заступників голів райдержадміністрації та районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих установ району.

Начальник Ковельського районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області  Володимир Войтанік доповів про підсумки роботи Ковельського районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області за 10 місяців 2021 року. Посадовець відмітив, що з початку 2021 року, в Ковельському районі зареєстровано 342 пожежі. Основними причинами виникнення пожеж є: коротке замикання електромережі – 87; необережне поводження з вогнем – 120; ППБ при експлуатації печей – 63; інші – 72. За даний період на пожежах виявлено 21 загиблого.

Протягом року в екосистемах Ковельського району виникло 35 пожеж через випалювання сухої рослинності. Для порівняння, минулого року в межах теперішнього Ковельського району виникло 159 пожеж в екосистемах, з яких 151 – через випалювання сухої рослинності. Тобто спостерігається значне зменшення пожеж в екосистемах району. Працівниками Ковельського РУ ГУ ДСНС України у Волинській області було проведено 156 рейдів щодо правил поведінки та дотримання вимог пожежної безпеки під час перебування в лісових масивах, в ході яких виявлено 15 порушників.

Протягом січня-листопада проведено профілактичну роботу в 6118 житлових будинках. Під час проведення подвірних інструктажів було виявлено 624 порушення правил пожежної безпеки у житлових будинках. Громадянам надано консультативну допомогу щодо усунення даних порушень та проінформовано органи місцевого самоврядування.

Про хід вакцинації від COVID – 19 у райдержадміністрації та територіальних громадах району, а також про режим роботи районної державної адміністрації на період дії карантину та режиму надзвичайної ситуації проінформував керівник апарату районної державної адміністрації Степан Топольський. Степан Степанович зазначив, що на сьогодні питання отримання вакцин проти COVID-19 перебуває на постійному контролі, щоденно проводиться моніторинг вакцинації працівників бюджетних установ району: освіти, культури, медицини, соціального захисту, де на сьогодні повний курс вакцинації отримали 66% працівників, одну вакцину -  18%, не вакциновані -16%. В Ковельському районі працює 26 пунктів щеплень і 3 пункти вакцинації, також працює 3 мобільні бригади, які виїжджають до маломобільних груп населення, в організовані професійні колективи.

Також керівники управлінь, відділів, служб проінформували про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи та озвучили нагальні питання.

Голова Ковельської районної ради В'ячеслав Шворак повідомив учасників наради про те, що засідання восьмої сесії  восьмого  скликання районної ради відбудеться 7 грудня 2021 року.

Відділ організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю  апарату Ковельської райдержадміністрації

Переглядів 185

Галерея зображень