Версія для друку
Четвер, 15 жовтня 2020 14:59

Змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки «Влучний стрілець»

День захисників України - свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у День Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем українського козацтва та Днем створення УПА. Саме цим знаковим державним святам були приурочені практичні заняття та змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки «Влучний стрілець», які відбулися у шкільному тирі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Уховецьк за участі представників Ковельської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Миколи Савосюка, Сергія Ілюшика та Віктора Коренчука з метою патріотичного виховання та підготовки молоді до служби у Збройних Силах України.

Парад-відкриття розпочався з урочистого шикування 20 учасників змагань на подвір'ї школи з підняттям Державного Прапора України,  складання рапорту Сергія Ілюшика, начальника служби у справах дітей  райдержадміністрації, перед головою Ковельської міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану Миколою Савосюком та звернення директора школи Алексійчук Олени до присутніх про вшанування мужності та героїзму захисників України.

Перед початком навчальних занять учитель  предмету «Захист України» Роман Самчук та Віктор Коренчук, заступник голови Ковельської міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану, провели  інструктаж про неухильне дотримання правил техніки безпеки під час проведення навчання та стрільб.

Практичні заняття та змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки були цікавими та на часі: учасники, хлопці та дівчата, різних вікових груп з особливим бажанням вчилися стрілецькій справі, а тоді із  завзяттям змагалися і здобули:

у старшій віковій групі:

 І місце - Станіслав Ковальчук (11 кл.) та Ганна Нестерук (11 кл.);

 ІІ місце - Михайло Берчук (11 кл.) та Марія Сопронюк (10 кл.);

 ІІІ місце -  Надія Сотнічук (11 кл.) та Тетяна Муляр (10 кл.).

у молодшій віковій групі:

І місце -  Надія Ковальчук (8 кл.) та Андрій Макаренко (8 кл.);

ІІ місце - Анатолій Марчук (7 кл.) та Марія Луцкевич (7 кл.);

ІІІ місце - Андрій Бортюк (6 кл.) та Тетяна Клімчук (8 кл.).

 Урочистим моментом стало нагородження переможців та призерів змагань зі стрільби «Влучний стрілець»  та вручення Почесної грамоти  Волинської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Роману Самчуку, вчителю предмету «Захист України», за особистий внесок у справу патріотичного виховання молодого покоління.

Служба у справах дітей  райдержадміністрації

Переглядів 129

Галерея зображень