Версія для друку
Середа, 30 вересня 2020 15:01

30 вересня в Україні традиційно відзначається Всеукраїнський день бібліотек.

30 вересня в Україні традиційно відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.

З цієї нагоди у читальній залі центральної районної бібліотеки  зібралися бібліотекарі та ветерани бібліотечної справи  Ковельського району.

Привітали зі святом  працівників бібліотечної галузі заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський.

Вітаючи бібліотекарів, заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман зауважив те, що незважаючи на розвиток новітніх технологій, бібліотеки залишаються важливим осередком освіченості та духовності, відзначив, що праця бібліотекаря є вагомою та займає чільне місце не тільки в навчанні, а й в житті кожного громадянина.

За  багаторічну сумлінну працю, досягнення вагомих успіхів у професійній діяльності, значний особистий внесок у розбудову бібліотечної справи на Ковельщині   та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек подякою голови райдержадміністрації, голови районної ради була відзначена  Галина Божик,  директор Ковельської централізованої бібліотечної системи.

За вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи на Ковельщині, активну просвітницьку діяльність та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек відзначені подяками голови райдержадміністрації, голови районної ради Катерина Петрук, провідний бібліотекар з питань обробки та комплектування літератури Ковельської центральної районної бібліотеки, Валентина Терефельська, провідний бібліотекар Ковельської районної бібліотеки для дітей.

Щиросердечно вітали зі святом бібліотекарів начальник сектору культури райдержадміністрації Тетяна Матяшук, директор Ковельської централізованої бібліотечної системи Галина Божик, які подякувала присутнім за  вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, високий професіоналізм, а також з нагоди професійного свята кращим бібліотекарям району вручили грамоти.

Урочистості закінчились музичними привітаннями від працівників та аматорів сцени Ковельщини.

Сектор організаційної та інформаційної

діяльності апарату райдержадміністрації

Переглядів 148

Галерея зображень