Версія для друку
Вівторок, 25 серпня 2020 11:16

Відбулась оперативна нарада

Сьогодні, 25 серпня 2020 року, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана, відбулася чергова оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Про готовність агроформувань району до комплексу осіньо-польових робіт у 2020 році доповіла начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Лариса Білинська. Посадовець зазначила, що  в районі завершено збір ранніх зернових та зернобобових культур.

          Агроформування району активно готуються до проведення осінньо-польових робіт. Проводиться підготовка ґрунту під посів озимини, зокрема озимого ріпаку. Слідом за збиранням зернових проводиться оранка та безплужний обробіток площ під посів озимини під урожай 2021 року. На проведення підготовки площ та посіву озимини в сільськогосподарських підприємствах району буде задіяно 93 трактори,  62 плуги, 28 дискових борони, 86 комбінованих агрегатів обробітку ґрунту,  44 сівалки.

         Не менш відповідальним етапом в осінньо-польових роботах є збирання цукрових буряків і кукурудзи на зерно, сої та соняшнику.     До збирання в районі пізніх сільськогосподарських культур підлягає 160 га цукрових буряків, що на рівні минулого року,  кукурудзи на зерно - 3899,5 га, сої - 1998,03 га, соняшнику - 3075,92 га.

На волинському аграрному ринку цьогоріч працюють основні оператори та приймальні підприємства: ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація «Володимир-Волинський комбінат хлібопродуктів», ДП «Чортківський комбінат хлібопродуктів» (на базі ДП «Луцький комбінат хлібопродуктів №2»),  ТзОВ «Волинь-зерно-продукт» і ТзОВ «Агротехніка», які надають послуги сушіння зернових та олійних культур та складського зберігання нового урожаю. Оператори пропонують різноманітні види співпраці щодо закупівлі та переробки зернових та олійних культур (оптові закупівлі, прямі та контрактні закупівлі, а також схеми переробки на давальницьких умовах). У порівнянні з минулим роком зросли ціни на зернові та ріпак: пшениця 3 класу коштує 5600-5700 грн., пшениця 4 класу – 5400-5500 грн., ячмінь – 5000-5100 грн., ріпак – 13000-13200 грн.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Ревейчук повідомила, що всі згальносвітні заклади району готові до початку нового навчального року. В умовах адаптивного карантину урочистості до першого вересня будуть проходити по класах баз участі батьків.

Про хід та прогноз виконання місцевих бюджетів у серпні 2020 року проінформувала начальник управління фінансів райдержадміністрації Світлана Кварпюк.

В підсумку наради заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман ознайомив присутніх із заходами суспільно-політичного спрямування, що відбуватимуться в районі поточного тижня, запросив до участі в них працівників райдержадміністрації та закликав максимально спрацювати над вирішенням завдань, поставлених перед структурними підрозділами, побажав усім вдалого, результативного робочого тижня.

Сектор організаційної та інформаційної

діяльності апарату райдержадміністрації

Переглядів 283

Галерея зображень