Версія для друку
Понеділок, 06 вересня 2021 11:48

3 освітні об’єкти «Великого будівництва» будуть завершені вже цієї осені

Цьогоріч в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» в області буде здано в експлуатацію 3 освітніх об’єкти. Це навчальні заклади у селі Піща та Вербка Ковельського району, школа у селі Башлики Луцького району.

Школа села Стобихівка Камінь-Каширського району відкриє свої двері школярам у наступному році. Це перехідний об’єкт Президентської програми на 2022 рік. Фінансування продовжуватиметься із Державного фонду регіонального розвитку.

Загалом же, у рамках програми «Велике будівництво» на Волині у 2021 році реалізується 9 проєктів соціального спрямування – 4 школи, 1 дитячий садочок, 3 об’єкти спортивної інфраструктури та 1 культурний об’єкт.

Як повідомляють у департаменті інфраструктури облдержадміністрації, на 8-ми об’єктах «великого будівництва» ведуться активні будівельні роботи.

Будівництво навчальних закладів планують завершити уже цієї осені. Зокрема, другу чверть навчального року діти розпочнуть у нових школах.

Також будуть завершені усі спортивні проєкти та проєкт із реставрації «Лесиних» будинків у селі Колодяжне.

Проєкт будівництва дитячого садка в селі Струмівка Луцького району «на низькому старті» – оголошено тендер на визначення підрядника. Термін реалізації проєкту – 2021-2022 роки.

Загальна кошторисна вартість проєктів програми «Велике будівництво» - 2021 становить майже 213 мільйонів гривень. З них левова частка – кошти Державного бюджету –  175 млн грн. Решта 37,7 млн грн – кошти місцевих бюджетів.  

 

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Переглядів 201