Версія для друку
П'ятниця, 02 липня 2021 10:38

Станом на 1 липня 2021 року у області практично на усіх об’єктах «Великого будівництва» завершені тендерні процедури

На сьогодні проведені тендерні процедури практично на усіх об’єктах «Великого будівництва» Волинської області. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Ігор Чуліпа під час брифінгу, який відбувся 1 липня 2021 року.

Відтак, як зазначив заступник очільника області, не відбулися тендерні процедури лише на будівництво дитячого садочку у с. Струмівка. Зокрема, у зв’язку із попередніми технічними зауваженнями у вівторок повторно відправили виправлену проектну-кошторисну документацію на експертизу.

«Опісля отримання позитивного висновку від експертизи відразу оголошуватиметься тендер на будівництво. Дитячий садочок у Струмівці до 1 вересня 2022 року буде побудований», – запевнив Ігор Чуліпа.

Що стосується нових проєктів програми Президента України, то наразі на Волині тривають будівельні роботи у Луцькому національному технічному університеті.

Окрім того, завершений тендер та визначений переможець на реконструкцію Сірого і Білого будиночків Косачів в с. Колодяжне. На цьому об’єкті уже ведуться підготовці роботи, оскільки для реставрації вони є більш об’ємними, аніж власне будівельні.

«У вівторок завершилися тендерні процедури щодо реалізації мультифункціонального спортивного комплексу на базі спортивно-оздоровчого табору «Гарт», – розповів заступник голови ОДА. – Відтак, зараз визначається переможець і через тиждень, думаю, розпочнемо будівельні роботи».

Також проведено тендер за кошти місцевого самоврядування та визначено переможця щодо навчального закладу у с. Вербка. Там розпочалися підготовчі роботи.

Нагадаємо, що у рамках програми «Велике будівництво» в області реалізується 9 проєктів соціального спрямування (школи, садочки, стадіони) та 1 – інноваційної інфраструктури (створення креативного хабу «SMART Volyn Hub» в ЛНТУ). Запланований обсяг фінансування у 2021 році – 217,4 млн грн.

Також у планах до переліку об’єктів програми включити добудову корпусу військового ліцею у Ковелі та будівництво стадіону «Локомотив» у цьому ж місті.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Переглядів 99