Версія для друку
Четвер, 17 вересня 2020 10:14

Вітання з Днем рятівника

Шановні рятівники, працівники та ветерани цивільного захисту

і пожежної охорони!

Щиро вітаємо Вас із  Днем рятівника!

Це добра нагода ще і ще раз висловити вдячність мужнім, сильним духом, відданим справі професіоналам, які удень і вночі, у спеку і холод, рятують людські життя, часто ризикуючи власними. Честь і шана усім, хто в лавах  ДСНС гідно виконує надзвичайно складні й відповідальні завдання – щодня приборкує пожежі, протистоїть повеням, епідеміям і пандеміям, буревіям і зсувам ґрунту, вибухам газу і снігопадам, автомобільним та будь-яким іншим аваріям, а ще проводить активну профілактичну та просвітницьку роботу з різними віковими групами громадян.

Ми глибоко переконані, що рятувальники Ковельщиним й надалі збагачуватимуть традиції своєї професії, залишатимуться взірцем гуманності, високої громадянської свідомості та патріотизму.

У День рятівника слова особливої  подяки землякам, які зробили свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей. Ваші сміливі вчинки – гідні загального визнання, є добрим прикладом для наслідування. 

Від імені районної державної адміністрації, районної ради та всіх мешканців району висловлюємо щиру вдячність усім рятувальникам краю за самовідданість та самопожертву під час виконання службового та громадянського обов’язку. У день Вашого свята бажаємо Вам міцного здоров’я, незгасної енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України! Нехай Господь оберігає Вас і Ваші родини від усіх негараздів! Миру, добра і щастя Вам та на многії літа.

З  повагою, 

заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман,

голова районної ради Андрій Броїло

Переглядів 241