Версія для друку
П'ятниця, 22 травня 2020 14:15

Про реєстрацію лабораторно підтверджених випадків на коронавірусну інфекцію серед населення Ковельського району

Ковельський міськміжрайонний відділ ДУ "Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України" інформує про результати епідеміологічного нагляду (спостереження) за поширенням СOVID-19 серед населення Ковельського району.

            За минулу добу вірусологічною лабораторією ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» направлено 15 позитивних результатів молекулярно-генетичних  досліджень зразків, відібраних та доставлених Ковельським МТМО від хворих, підозрілих на  СOVID-19.  

Станом на 21.05.2020р. проведено епідеміологічне розслідування 259 підозр на ймовірне зараження новим корона вірусом, в т.ч. по району – 39 ( за минулу добу 2 підозри).

Лабораторно підтверджених методом полімеразно-ланцюгової реакції випадків COVID-19 на території Ковельського району  зареєстровано 143, в т.ч. по району - 5 випадків, 4 випадки летальні – по місту Ковель. Одужало 14 осіб, зокрема у Ковельському районі  - 2 особи.

             Відмічається різкий ріст захворюваності серед населення міста лабораторно підтверджених випадків захворювання коронавірусною інфекцією.

            Продовжується епідеміологічне розслідування  спалахів:

на ВКФ «Ковель», де захворіло 13 працівників.

прихожан церкви Арх. Михаїла 20 ковельчан;

по 2 випадки захворювання зареєстровано у Ковельському підрозділі ГУ Пенсійного фонду у Волинській області,

працівників ПТМ «Ковельтепло» та Ковельського медичного коледжу

Серед захворілих 21 медичний працівник.

6 дітей ( віком 6 міс.,  1,5 років; 3 роки; 5; 11; 14 років).

1 вагітна.

Враховуючи вищевикладене, з метою недопущення поширення захворювання серед мешканців міста, на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 02 квітня 2020 року № 255 (із змінами), постановою Кабінету Міністрів України від 4 травня 2020 р. № 343 з урахуванням рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  уточнення порядку виконання заходів з протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території міста, нами рекомендовано

посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів у закладах торгівлі, установах та на підприємствах підвищеного епідемічного ризику; посилити контроль за дотриманням вимог до самоізоляції хворих та контактних за місцем їх самоізоляції; проводити дезінфекцію багатоквартирних житлових будинків.

Завідувач відділу                                             Людмила МАЛЯР

Переглядів 95