Версія для друку
Середа, 26 лютого 2020 10:46

Чемпіонат району з баскетболу

З метою популяризації і розвитку баскетболу серед учнівської молоді, пропагування здорового способу життя, покращення навчально-тренувального процесу в закладах загальної середньої освіти району, підготовки команд до участі в обласних та Всеукраїнських змаганнях, 25 лютого в ЗЗСО І-ІІІ ст. "Білинський ліцей" відбувся Чемпіонат району з баскетболу серед команд юнаків навчальних закладів І-ІІІ ст. Ковельського району за програмою спортивних ігор «Ковельщина спортивна 2020». У змаганнях взяли участь 5 команд із ЗЗСО сіл Білин, Тойкут, Дроздні, Любитів та Зелена.

За результатами Чемпіонату І місце  виборола команда ЗЗСО І-ІІІ ст. "Зеленський ліцей"; ІІ місце  здобули баскетболісти із ЗЗСО І-ІІІ ст. "Любитівський ліцей" ім. Лесі Українки. ІІІ місце посіла команда ЗЗСО І-ІІІ ст. "Білинський ліцей".

Команди-переможці та призери були нагороджені грамотами сектору культури, молоді та спорту районної державної адміністрації.