Версія для друку
Понеділок, 24 лютого 2020 17:13

Увага - конкурс!

Повідомляємо, що до Міністерства розвитку громад та територій України надійшов лист Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах про початок відбору кандидатів на отримання нагороди Dubai International Bes Practices Award for Sustainable Development. Зазначеною нагородою відзначаються кращі світові приклади сталого міського розвитку, який є результатом співробітництва між державним, приватним та громадським секторами у таких сферах: міське відновлення та публічні простори, будівництво інноваційних будинків, сталі системи міського харчування, вирішення проблем зміни клімату та зменшення забруднення, планування та менеджмент міської інфраструктури.

Потенційними кандидатами на отримання нагороди можуть бути національні та регіональні уряди, міські адміністрації та їх асоціації, НУО, міжнародні агентства, об’єднання громад, науково-дослідні інститути, приватні та державні  фонди, ЗМІ та приватні особи. Кінцевий термін подачі  заявок  - 30 ківтня 2020 року. Нагородження відбудеться в рамках  виставки Dubai Expo 2020.

Контактна інформація:

Дубайська міжнародна премія за найкращі практики в галузі сталого розвитку Об'єднані Арабські Емірати, Дубай Поштова скринька: 67 Тел: (971 4) 2298845 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Управління регіонального розвитку райдержадміністрації

Переглядів 287