Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
8 лютого 2019 року
7 лютого 2019 року відбулася чергова сесія Поворської сільської ради, участь у якій взяла, як відповідальний працівник райдержадміністрації, начальник відділу культури райдержадміністрації Тетяна Матяшук.
Серед питань порядку денного - звіт сільського голови, звіт виконання сільського бюджету за 2018 рік, Програми економічного і соціального розвитку Поворської сільської ради тощо та ряд інших питань.
-    Ми не ставимо захмарних планів, а відштовхуємося від того, що дозволяє наш бюджет, - мовив на початку Поворський сільський голова Сергій Семенюк, звітуючись перед народними обранцями, а відтак, представив інформацію про доходи  сільського бюджету, про зроблене у галузях освіти, соціального захисту та соціального забезпечення, сільського господарства, культури, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, пожежної охорони тощо.
Варто зазначити, що основним джерелом власних доходів, зі слів очільника громади, залишається податок на доходи фізичних осіб.
Сергій Володимирович повідав, що в порівнянні з минулим роком зросли видатки на утримання установ освіти, розповів про залучені з державного бюджету кошти, за які було покращено матеріально-технічну базу закладів освіти.
У громаді діє центр надання соціальних послуг, на утримання якого використовують місцеві кошти (послугами охоплена 81 людина).
Було здійснено благоустрій населених пунктів громади у 2018 році, в тому числі - зроблено вуличне освітлення в с. Світле, на окремих вулицях с. Поворськ.
Більш детально повідавши за кожним вищезгаданим напрямком, Сергій Семенюк підбив підсумки, а насамкінець подякував за співпрацю своїй команді, виконавчому комітету, депутатам, а також - керівникам районної влади - голові Ковельської районної державної адміністрації Вікторові Козаку та голові районної ради Андрієві Броїлу і їхнім колективам, та зрештою, всім небайдужим до рідного краю громадянам. Висловив надію, що конструктивна співпраця продовжуватиметься у нинішньому, 2019 році.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація