Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
7 лютого 2019 року
У Голобській ОТГ презентували проект «Успішна громада»
6 лютого на базі Голобської ОТГ, яка наразі об’єднала  23 населених пункти та налічує 9280 жителів відбулася презентація  проекту «Успішна громада». В  рамках проекту фахівці служби зайнятості допомагатимуть професійній реалізації громадян, надаватимуть консультативно-роз’яснювальні послуги та практичну допомогу. 
Захід проходив за участі представників місцевої і районної влади - голови райдержадміністрації Віктора Козака, Голобського сільського голови Сергія Гарбарука.
Застосовуючи  презентаційний матеріал  директор Ковельського міськрайонного центру зайнятості Ігор Приймак окреслив  в деталях мету даного проекту, який найближчим часом розпочне реалізовуватися  у межах Голобської громади, та висловив надію, що він стане успішним, а відтак, задовольнить потреби місцевих жителів у роботі, а роботодавців  у професійних кадрах.
Про тісну багаторічну співпрацю з Ковельським міськрайонним центром зайнятості у напрямку організації громадських робіт на території району говорив  голова райдержадміністрації Віктор Козак, адже переконаний, що територіальні громади району від залучення безробітних до  організації таких робіт отримують виключно позитив, а відтак і головний результат - ріст доходів населення.
Безперечним  є те, йшлося у виступі Сергія Гарбарука, що Голобська ОТГ має багато здобутків, однак існують і комплексні проблеми, а їх вирішення, у багатьох випадках вирішуються завдяки налагодженій конструктивній співпраці між центром зайнятості, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Ковельщини.

Ковельський МРЦЗ
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація