Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
10 січня 2019 року
Колядка із вуст духовенства звучить по-особливому - у цьому мав нагоду переконатися колектив Ковельської районної державної адміністрації: сьогодні, 10 січня 2019 року, у стіни адмінбудівлі із колядою завітали священики.
У ці різдвяні дні дзвінко лунають українські колядки, щедрівки, віншування та щирі побажання Божого благословення, добра, миру і всіляких гараздів у всіх куточках нашого краю, перед колядниками прочиняють двері осель, підприємств, установ. Не виняток - і Ковельська райдержадміністрація, у яку цими днями активно навідуються колядники, чим вносять яскраві святкові барви у робочу атмосферу.
Приємним сюрпризом по завершені свята Різдва Христового став візит духовенства Ковельщини. Спочатку завітали священики на чолі із благочинним Ковельського районного деканату Православної церкви України протоієреєм Іваном Бонисом, а згодом - представники Ковельського міського деканату ПЦУ із благочинним - протоієреєм Василем Мичком.
Символічним звуком дзвіночків сповістили про те, що поріг переступили колядники. А відтак потужними і проникливими голосами завели як добре знані, так і менш відомі, але від того - не менш красиві колядки, звеличуючи своїм співом новонародженого Господа Ісуса Христа.
Наостанок обмінялися щирими віншуваннями, побажали навзаєм Божої ласки, миру і добра.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація