Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
6 грудня 2018 року
Голова районної державної адміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло привітали особовий склад Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату з нагоди Дня Збройних Сил України.
Сьогодні - 6 грудня - День Збройних Сил України. Свято шани й подяки нашій армії, вияв гордості стосовно захисників рідної землі, її кордонів, територіальної цілісності і незалежності. Роль і значення війська для збереження мирного життя - Україна переоцінила у зв’язку із агресією Російської Федерації. Фактично наново відродившись, українська армія зуміла дати відсіч ворогу і зламати його подальші загарбницькі плани.
Звісно, найболючіше для нас усіх - це людські втрати. Тож у своєму виступі Віктор Козак, перш за все, згадав полеглих під час АТО та ООС героїв:
 - Вічна пам'ять та вічна слава! - мовив Віктор Теодосійович. - Їхні мужність та героїзм, безмежна любов до рідної країни житиме у пам’яті сучасників та багатьох наступних поколінь.
Окрім того, керівник виконавчої гілки влади Ковельщини згадав останні обурливі дії військових сил північно-східного сусіда в Керченській протоці стосовно наших моряків, і висловив надію, що останніх вдасться якнайшвидше повернути додому.
-   У країні - воєнний стан, і хоча ми не в переліку десяти областей, де він уведений, усі ми розуміємо, що робота за військовим напрямком активізувалася по всій території України, в тому числі і на Волині. Бо армія має зміцнюватися! Держава має бути готовою до різних варіантів розвитку подій! Але, простою мовою кажучи, за втіленням високих стратегічних планів стоїте ви, командири і рядові військовослужбовці, зрештою, звичайні люди зі своїм життям, проблемами і клопотами, радощами і гараздами! Тож бажаю усім вам, щоби все складалося якнайкраще як на вашій службі, так і в повсякденному житті. Міцного здоров’я, миру, злагоди й добра! Перемоги! Слава Україні! Слава її Героям!
На завершення, відбулося нагородження почесною грамотою голови райдержадміністрації та голови районної ради заступника військового комісара - начальника мобілізаційного відділення Ковельського ОМВК  Валентина Прищенка.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політки апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація