Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
6 грудня 2018 року
Відбулося засідання комісії з надання та використання коштів районного бюджету на виплату дотації за утримання телиць та нетелів в особистих селянських господарствах, які народилися в результаті штучного осіменіння, вирощені і утримуються в цьому господарстві до 2-річного віку.
Як передбачено процедурою, спочатку для членів комісії було представлено інформацію щодо поданих власниками ОСГ документів для отримання вищезгаданої дотації. Повідомлено, що до комісії звернулося двоє заявників, а згідно аналізу поданих документів, зауваження у фахівців відсутні.
У результаті було прийняте рішення про  включення власників ОСГ до реєстру фізичних осіб №5, які мають право на отримання дотації.
Окрім того, як повідомила начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Лариса Білинська, із виділених на згадану дотацію 15,0 тис. не було використано 4000 грн, тож пропонується перенаправити ці кошти на часткове відшкодування витрат за придбання основних засобів виробництва, в тому числі ВРХ для власників особистих селянських господарств. Цю пропозицію також підтримали.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація