Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
6 грудня 2018 року
Серед заходів у рамках Комплексної програми розвитку галузі АПК району - засідання комісії з питань надання та використання коштів районного бюджету на виплату дотації власникам ОСГ, які утримують три і більше корів.
Згадане засідання відбулося сьогодні, 05 грудня 2018 року, у залі засідань райдержадміністрації під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Аркадія Степанюка.
Відтак, представники комісії ознайомилися із заявками на отримання відповідної дотації, яких за звітний період надійшло три. За розглядом документів власників ОСГ, зауваження в комісії відсутні.
У результаті було прийняте рішення про включення трьох власників ОСГ до реєстру №8 особистих селянських господарств на виплату зазначеної дотації.
Також, начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Лариса Білинська повідомила, що на виплату дотації власникам ОСГ, які утримують три і більше корів з районного бюджету були спрямовані кошти у сумі 23,1 тис. грн., з яких 1200 грн. - не використано, тож запропонувала підтримати пропозицію щодо перенаправлення цього залишку  на часткове відшкодування  витрат за придбання основних засобів виробництва, в тому числі ВРХ для власників особистих селянських господарств.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація