Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
6 грудня 2018 року
Засідання комісії з питань надання та використання коштів районного бюджету на часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів та телиць в особистих селянських господарствах.
Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Аркадія Степанюка  05 грудня 2018 року  відбулося засідання вищезгаданої комісії.
Першим пунктом - розгляд відомостей із штучного осіменіння корів і телиць в особистих селянських господарствах. Головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку Інна Вознюк проінформувала, що в 2018 році на розгляд комісії надійшли відомості щодо штучного осіменіння корів та телиць в ОСГ від сільських голів таких сільських рад : Доротищенська (15 голів), Тойкутська (11 голів), Любитівська (49 голів), Білашівська (55 голів), Дрозднівська (70 голів) тощо. Загальна кількість корів та телиць, які були штучно осімінені в ОСГ - 200 голів.  
Потому відбулося обговорення щодо розподілу коштів районного бюджету за згаданим напрямком. Начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Лариса Білинська повідомила, що за результатами перевірки наданих відомостей зауваження комісії відсутні, відтак запропонувала прийняти рішення про надання власникам ОСГ відповідних коштів: по 100 грн кожному власнику за штучно осімінену голову та по 50 грн ДП «Волинське обласне сільськогосподарське виробниче підприємство по племінній справі у тваринництві» за надані послуги.
Також додала, що з районного бюджету на часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів та телиць в ОСГ  було виділено 31,1 тис. грн., але так як 1100 грн із загальної суми не було використано, то запропонувала ці кошти перенаправити на часткове відшкодування витрат за придбання основних засобів виробництва, в тому числі ВРХ для власників особистих селянських господарств.
Усі вищеперелічені пропозиції були підтримані членами комісії.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація