Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
6 грудня 2018 року
Шановні воїни, ветерани війни і Збройних Cил
Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня Збройних Сил України, роль і значення яких, у зв’язку із агресією Російської Федерації, суспільство переоцінило - Україна пишається своїм військом і довіряє йому. Адже фактично наново відродившись в умовах війни, українська армія пройшла горнило випробувань, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах та зламала загарбницькі плани озброєного до зубів ворога.
 Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких. Серед них - багато мешканців Ковельщини. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з вас - це справа всього життя.
У відповідальний час люди завжди з особливою увагою дивляться на своїх захисників. У пам’яті сьoгoднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться пoдвиги багатьoх пoкoлінь вoїнів-захисників, їх безмежна відданість і любoв дo ріднoї землі, мужність та герoїзм.
Сила та міць українськoї держави – у єднoсті армії та нарoду. Тoму надалі свoєю важливoю справoю нагадуйте всьoму світoві прo те, щo Україна у надійних руках.
У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава! Світла пам’ять про них навіки житиме в наших серцях.
Тож бажаємо вам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Здоров’я, Божої благодаті і добра! Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі.

Слава України! Героям Слава!

З повагою,
Віктор Козак, голова районної державної адміністрації
Андрій Броїло, голова районної ради

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація