Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
5 грудня 2018 року
Для першокласників - іще кращі умови навчання

Завдяки меценатській допомозі, діткам, що навчаються в умовах Нової української школи у закладі загальної середньої освіти с. Дроздні, вдалося доукомплектувати клас якісними меблями.
Як відомо, кожна школа району, де цьогоріч є перші класи, отримала кошти для створення необхідних умов для навчання діток згідно вимог освітнього проекту «Нова українська школа». Відтак і в закладі загальної середньої освіти с. Дроздні був обладнаний відповідний клас.
Бюджетні кошти, зокрема, передбачалися на купівлю шкільних парт, мультимедійної техніки, спрямовувалися на цілковите забезпечення дидактичним матеріалом тощо.
Відрадно, що серед підприємців, що працюють на Ковельщині, є ті, хто охоче долучається до підтримки громади, на території якої провадять свою діяльність. Не так давно на землі Дрозднівської сільської ради зайшов потужний інвестор - СТзОВ «Великий Прометей».
-    Не дивно, що фінансову допомогу товариство спрямувало у храм освіти, адже діти - це наше майбутнє, і найбільше вкладати ми повинні саме у них, - каже директор місцевої школи Сергій Лисюк. Посадовець розповів, що адміністрація підприємства надала спонсорську допомогу школі у сумі 30 тис. грн., яку вирішили використати на доукомплектування першого класу НУШ меблями. - У першому класі в нас навчається 11 діток, одна дитина на індивідуальній формі. Відтак, на ці кошти було придбано вчительський стіл, шафки для одягу та м’який куточок.
Тож, колектив школи, а найбільше - батьки першокласників щиро дякують СТзОВ «Великий Прометей» за щедру допомогу.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація