Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
8 листопада 2018 року
«Іскри творчості запалюють серця»…    
8 листопада, в центральній районній бібліотеці відбувся урочистий захід до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва «Іскри творчості запалюють серця».    Щорічно це свято відзначається в нашій державі разом із Днем української писемності та мови. Що є символічно, адже кожна освічена людина повинна досконало знати свою історію, витоки писемності свого народу та його культуру.
Участь у цьому заході взяли представники органів виконавчої влади району,  місцевого самоврядування, працівники районних закладів культури, аматорські колективи, керівники організацій.
Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми носії  традицій, звичаїв сіл, селищ, району, зрештою, країни, в якій ми живемо. Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.
Звертаючись до учасників свята, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман зазначив, що працівники культосвітніх   закладів повсякденно дарують людям радість, наповнюють їхні душі надією і світлим почуттям.
«Завдяки вашій плідній праці та силі духу професійна культура рясно родить вагомими духовними здобутками. Ви гідно презентуєте самобутнє мистецтво нашого району не тільки в області а й за її межами», зазначив Роман Ярославович.
Також теплі слова привітання і найщиріші слова вдячності на адресу працівників культосвітніх закладів висловили  голова районної ради Андрій Броїло, представник благодійного  фонду Степана Івахіва «Патріоти Волині» Павло Самолюк, голова Ковельської міськрайонної організації національної спілки краєзнавців України, почесний громадянин міста Ковеля Анатолій Семенюк, директор Ковельського міськрайонного центру зайнятості – Ігор Приймак.
Кращим культпрацівникам та майстрам народного мистецтва району  за  багаторічну творчу працю, вагомий особистий внесок  у розвиток національної культури і мистецтва на Ковельщині, високу професійну майстерність, з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури  та майстрів народного мистецтва були вручені Почесні грамоти Ковельської районної державної адміністрації та Ковельської районної ради, а саме завідувачу клубом с. Великий Порськ  Федору Вишневському, організатору культурно-дозвіллєвої діяльності Ковельського районного будинку культури Інні Вознюк, директору будинку культури с. Білин Валентині Повх, акомпаніатору будинку культури с. Велицьк Анатолію  Сколінчуку.
За вагомі творчі здобутки, високий виконавський рівень, активну участь у культурно-мистецькому житті Ковельщини та Волині також були нагороджені молодіжний гурт «Спалах» Центру культури і дозвілля смт Люблинець (керівник – Ольга Грицюк), народний аматорський колектив «Джерело» будинку культури с. Скулин (керівник – Катерина Барчук).
З нагоди професійного  свята теплі слова привітання звучали і від начальника відділу культури Ковельської районної державної адміністрації – Тетяни Матяшук та директора Ковельської централізованої бібліотечної системи, Заслуженого працівника культури України,голови Ковельської районної профспілкової організації працівників культури Галини Божик.
Кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району було відзначено  подяками відділу  культури райдержадміністрації.
Завершилося свято чудовими концертними номерами у виконанні вокальної групи Поворської дитячої музичної школи,  солістів Будинку культури села Білин Сашка Шевчука,  БК с.Зелена Романа Морозова, БК с. Поворськ Світлани Музичук, Голобського Будинку мистецтв Анастасії Романюк, учениці Поворської дитячої музичної школи Вікторії Потолкової, учениць Вербської школи  Вікторії Жук та Ангеліни Макарусь, дуету з Люблинця: Анастасії Карпук-Сугак та Ангеліни Киричук, також лунав музичний дарунок від юного скрипаля Іванка Вороб’я із селища Голоби,   аматорського колективу «Водограй» з м. Ковеля та зворушливо прозвучали  поетичні рядки у виконанні Олени Місюри.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація