Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
7 листопада 2018 року
Сьогодні, 07 листопада 2018 року, у залі засідань райдержадміністрації під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Аркадія Степанюка відбулося засідання комісій щодо використання  коштів субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на виконання заходів Комплексної програми розвитку АПК в області на 2016-2020 роки, по порядку надання та використання коштів районного бюджету на виплату дотації власникам ОСГ, які утримують три і більше корів, а по її завершенні - комісії  з надання та використання коштів районного бюджету на виплату дотації за утримання телиць та нетелів особистих селянських господарств, які народилися в результаті штучного осіменіння, вирощені і утримуються в цьому господарстві до 2-річного віку.
На фінансування Комплексної програми розвитку галузі агропромислового комплексу в Ковельському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Ковельської районної ради від 25.12.2016 року на 2018 рік, було виділено 100 тисяч гривень. На виплату дотації власникам особистих господарств, які утримують три і більше корів, було передбачено 23,1 тисячі гривень; 15 тисяч гривень було виділено на виплату дотації за утримання телиць та нетелів в особистих селянських господарствах, які народилися в результаті штучного осіменіння, вирощені та утримуються в цьому господарстві до 2-х річного віку.
Головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації Світлана Вознюк зазначила, що у жовтні для отримання дотації власниками ОСГ за утримання трьох і більше корів звернулося 4 власники, які подали документи, визначені Порядком надання та використання коштів районного бюджету на виплату відповідної дотації.
Начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Лариса Білинська доповіла, що після опрацювання поданих документів у комісії зауваження відсутні. Тож, у результаті, було прийнято рішення про включення власників до відповідного реєстру фізичних осіб на виплату згаданої дотації.
Окрім того, у жовтні 2018 року надійшли заявки від 4 власників ОСГ, які утримують  телиць та нетелів, які народилися в результаті штучного осіменіння, вирощені та утримуються в цьому господарстві до 2-х річного віку. Усі документи опрацьовані, зауваження членів комісії відсутні, тож прийняте рішення підтримати виділення коштів для згаданих заявників у сумі 1000 грн. кожному, як передбачено в Програмі.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація