Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
6 листопада 2018 року
6 листопада в залі засідань райдержадміністрації відбулася робоча нарад з керівниками закладів загальної середньої освіти району з питань функціонування навчальних закладів в осінньо-зимовий період.  Нараду провів перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман.
Під час наради начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Ревейчук зупинилася на питаннях щодо виконання показників бюджету за 10 місяців 2018 року та стану фінансово-бюджетної дисципліни у відділі освіти райдержадміністрації та підпорядкованих закладах, забезпеченні їх твердим паливом та будівельними матеріалами. Були обговорені більш уточнені розрахунки головних розпорядників коштів на функціонування закладів освіти на в 2019 році.
Також було наголошено на заходах щодо ощадливого споживання енергоресурсів у закладах загальної середньої освіти та контролю за дотриманням вимог охорони праці та безпеки життєдіяльності, санітарно-гігієнічних умов навчання у закладах дошкільної, загальної середньої  та позашкільної освіти.
Директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Колодяжненської сільської ради Ковельського району» Тетяна Демчук розповіла про реалізацію інклюзивного та індивідуального навчання дітей з ООП у 2018-2019 навчальному році.  

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація