Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
10 жовтня 2018 року
Сьогодні, 10 жовтня 2018 року, на базі Люблинецького ліцею Волинської обласної ради, у рамках заходів, приурочених Дню захисника, 76-ій річниці створення Української
повстанської армії та Дню козацтва, відбулися змагання зі стрільби із пневматичної зброї серед учнів та педагогів закладів загальної середньої освіти району. 
Відрадно, що ініціаторами та безпосередніми організаторами заходу є служба у справах дітей райдержадміністрації та Ковельська міськрайонна спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
Перед початком змагань із вітальним словом до учасників звернувся голова останньої Микола Савосюк та побажав цікавої участі і хорошого результату як своїм побратимам (серед учасників  змагань – також воїни-афганці), так і дітям та вчителям.
Із величезним захопленням, цікаво та натхненно змагалися і діти, і дорослі, тож за результатами змагань переможний титул – у руках команди Люблинецького ліцею, почесну другу сходинку посів заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Дроздні, ІІІ місце – за ОНЗ «Люблинецька ЗОШ». Переможці та призери були нагороджені грамотами.
На завершення начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Сергій Ілюшик наголосив, що проведення змагань зі стрільби стало вже доброю традицією, а в сучасних умовах війни на Сході держави, подібні заходи мають на меті популяризувати професію військового, вкотре нагадати про захисників, котрі нині боронять державні кордони України. Втім, Сергій Леонідович побажав, аби зброя використовувалася дітьми лише в навчальних цілях, а небо над головою завжди було мирним. 
 
 
 
   
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація