Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
9 жовтня 2018 року
Чимало людей сьогодні починає свій ранок з перегляду електронної пошти та новин в Інтернеті. Але багато хто, особливо людей літнього віку, заглядає у поштову скриньку та з нетерпінням чекають свіжої преси і звичайних листів. Бо жодна найсучасніша техніка не замінить живого спілкування, яке десятиліттями забезпечують листоноші.
9 жовтня в колективі Центру поштового зв’язку №4 Волинської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» відбулись урочистості з нагоди Міжнародного Дня пошти.
З професійним святом колектив прийшли привітати секретар міськради Віра Федосюк, начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Лариса Білинська,  редактор громадсько-політичної газети «Вісті Ковельщини» Микола Вельма, журналіст та краєзнавець Анатолій Семенюк.
Начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Лариса Білинська від імені голови райдержадміністрації Віктора Козака подякувала всім працівникам поштового відділення за сумлінну працю і відданість професії, побажала і надалі підвищувати ефективність роботи, сприяти розвитку комунікаційних можливостей громадян, міцного здоров’я і щасливих років життя.
 «Завжди бажаним гостем у кожній домівці є листоноша, якого з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. Свіжі газети і журнали, листи і поштові перекази, і навіть товари першої необхідності – все це доставляють листоноші до осель у найвіддаленіших селах нашого району. Впевнена, що і в подальшому ви будете служити людям, підвищувати ефективність і якість своїх послуг. Щастя, добра і благополуччя вам і вашим родинам!», зазначила Лариса Білинська.
За сумлінну працю, зразкове виконання службових  обов’язків, високий рівень культури обслуговування жителів Ковельщини та з нагоди Всесвітнього дня пошти були нагороджені подяками голови райдержадміністрації та голови районної ради начальник відділення поштового зв’язку Радошин Любов Жабюк, начальник відділення поштового зв’язку Облапи Галина Тищук, начальник відділення поштового зв’язку Доротище Євангеліна Семенюк.
Зі словами привітання також виступили секретар міськради Віра Федосюк, редактор громадсько-політичної газети «Вісті Ковельщини» Микола Вельма, голова Ковельської міськрайонної організації національної спілки краєзнавців України Анатолій Семенюк та директор Центру поштового зв’язку №4 Волинської дирекції ПАТ «Укрпошта» Лариса Філіпчук.
Керівники відзначили, що працівники відділення зв’язку сумлінно виконують надзвичайно важливу соціальну функцію – забезпечення якісними послугами поштового зв’язку мешканців усіх населених пунктів району та міста Ковеля. Побажали невичерпної енергії, подальшої плідної праці, міцного здоров'я, миру та добра.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація