Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
8 жовтня 2018 року
Робочий тиждень у Ковельській райдержадміністрації сьогодні розпочався із щотижневої оперативної наради, яку провів керівник виконавчої гілки влади району Віктор Козак, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та  територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.  
Традиційно, серед обговорюваних питань – про надзвичайні ситуації  в районі та
заходи  з їх ліквідації.  «Внаслідок закорочення електричної мережі  7 жовтня  у селі Уховецьк сталася пожежа у  житловому  будинку, вогнем знищено перекриття, частково внутрішні стіни, речі домашнього вжитку», –  повідомив Володимир Войтанік, начальника Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області.
Доповідаючи про  підсумки виконання місцевих бюджетів у вересні та заходи  щодо 
забезпечення виконання бюджетних призначень у жовтні поточного року, Світлана Карпюк, начальник управління фінансів райдержадміністрації повідомила, що за оперативними даними за 9 місяців цього року до місцевих бюджетів району надійшло близько 14,5 млн. грн. власних доходів, що становить 112,9% до уточненого плану. Виконані усі місцеві бюджети району, відсоток виконання бюджетів Білашівської і Білинської сільських рад становить  менше 105 %,
а  це в свою чергу не дає їм можливість вносити зміни до головного фінансового документу. Районний бюджет виконано на 106,4 відсотки, перевиконання становить 350 тис. грн. В порівнянні з аналогічним періодом  минулого року власні доходи в цілому по району зросли в 1,6 рази. Щодо поточної роботи, то  Світлана Семенівна зауважила, що нині управління фінансів райдержадміністрації активно працює над  розрахунками до бюджету наступного року, аби в новому форматі, вчасно та якісно  спрацювати в питанні бюджетування району  у 2019 році. 
Своєю чергою начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Лариса Білинська розповіла про підсумки проведення ярмарку сільськогосподарської продукції, виробленої в особистих та фермерських господарствах району, котрий був зорганізований у суботній вихідний день на центральній площі міста Ковеля. Тож, аби забезпечити населення  міста та району широким асортиментом якісної продовольчої продукції без посередницьких структур, за помірними  та доступними цінами понад 25 представників особистих селянських та фермерських господарств району взяли участь у ярмарку.  Населенню було запропоновано широкий асортимент сільськогосподарської продукції зокрема: овочі, мед,  свіже м’ясо, високоякісна молочна продукція, зернові культури,  борошно, а саджанці дерев і кущів, квіти.  На полицях був великий широкий вибір хлібобулочних, кондитерських, макаронних виробів,  м’ясо-копчені, ковбасні вироби, крупи,  живу рибу, рибопродукти та інші смаколики на всі уподобання.
В підсумку наради Віктор Козак ознайомив присутніх із заходам суспільно – політичного спрямування, що відбуватимуться в районі поточного тижня, зокрема, щодо проведення прийому громадян у Любитівській сільській раді, низки робочих нарадах та зустрічей, а також тематичних заходів, приурочених Дню захисника України. Віктор Теодосійович озвучив ряд доручень  керівникам профільних структурних підрозділів райдержадміністрації, закликав представників райдержадміністрації максимально спрацювати над вирішення завдань поставлених перед структурними підрозділами та побажав усім вдалого, результативного робочого тижня.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація