Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
14 вересня 2018 року
Сьогодні, 14 вересня 2018 року, відбувся День депутата районної ради, тож народні обранці Ковельщини відвідали окремі населені пункти району (згідно запланованого маршруту – територію Колодяжненської сільської ради) та оглянули соціально важливі об’єкти. В тому числі, за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Кульцмана, – ознайомилися із роботою недавно відкритого районного інклюзивно-ресурсного центру, що в м. Ковель.
Директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Колодяжненської сільської ради Ковельського району» Тетяна Демчук радо зустріла посадовців і депутатів, серед яких – Роман Кульцман, голова районної ради Андрій Броїло, його заступник Олександр Пасенковський, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Ревейчук, директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації Георгій Корнієвський, депутати районної ради, й запросила до власного кабінету, де відбулося спілкування на тему роботи центру та інклюзивної освіти в районі загалом. Згодом Тетяна Михайлівна продемонструвала кімнати для занять із дітьми з особливими освітніми потребами, окреслила спектр послуг, які надає відповідний заклад. Принагідно, директор повідомила, що у закладі дошкільної освіти смт Голоби діє група з інклюзивним навчанням, що є ще одним кроком у впровадженні проекту дружини Президента України Марини Порошенко «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», який реалізується у співпраці з Міністерством освіти і науки України.   
Потому представники органу місцевого самоврядування вирушили у Колодяжне, де планують робочу зустріч із керівництвом Колодяжненської сільської ради об’єднаної територіальної громади та відвідування окремих закладів соціальної інфраструктури та культури на її території.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація