Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
14 версеня 2018 року
Засідання згаданої комісії, у якому взяло участь керівництво району – голова районної державної адміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, відбулося 13 вересня у залі засідань райдержадміністрації.
На розгляд представників комісії було представлено 7 питань.
Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2017 року №18/7 «Про районний бюджет на 2018 рік» інформувала Наталія Гайдучик – заступник начальника управління фінансів райдержадміністрації. Депутати районної ради – члени згаданої комісії рекомендували ухвалити рішення на сесії районної ради у цій редакції.
Про стан підготовки господарств району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років ішлося у виступі Юрія Пашинського  – начальника відділу економіки, інвестицій та розвитку інфраструктури управління регіонального розвитку райдержадміністрації. Інформацію взяли до відома.
Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей Ковельського району у 2018 році інформувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Ревейчук. Відповідна інформацію було схвалено членами комісії.
Щодо питання про присвоєння звання Почесний громадянин Ковельського району було вирішено зняти його із порядку денного 8 сесії районної ради
Про Звернення Ковельської районної ради Волинської області до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів на забезпечення централізованих заходів з лікування хворих на цукровий діабет в Ковельському районі інформував Олександр Пасенковський, заступник голови районної ради. З цього приводу висловився також Андрій Броїло і закликав депутатів підтримати звернення. Відповідне звернення рекомендовано підтримати.
Про виконання Програми «Доступні ліки» для мешканців Ковельського району розповіла заступник головного лікаря Центру ПМСД Ковельського МТМО Наталія Цимбал. Інформацію взяли до відома.
Під пунктом «Різне» голова вищезгаданої комісії Дмитро Матвіюк зачитав звернення, що надійшло від районної ветеранської організації.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація