Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
13 вересня 2018 року
Сьогодні, 13 вересня 2018 року, відбулася робоча нарада голови районної державної адміністрації Віктора Козака із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій  обговорили питання взаємодії виконавчої влади району та органів місцевого самоврядування.
Як відомо, місцеві державні адміністрації на відповідній території взаємодіють з сільськими, селищними і міськими радами, їх виконавчими органами та сільськими, селищними та міськими головами, сприяють у здійсненні ними власних повноважень місцевого самоврядування, зокрема – у вирішенні питань економічного, соціального та культурного розвитку відповідних територій, зміцнення матеріальної та фінансової бази місцевого самоврядування, контролюють виконання наданих їм законом повноважень органів виконавчої влади, розглядають та враховують у своїй діяльності пропозиції депутатів, органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб.
Відтак, Віктор Козак, обговорив напрямки роботи своїх підлеглих, що стосуються вищезгаданої взаємодії. Ішлося про допомогу фахівців управління фінансів райдержадміністрації у підготовці проектів місцевих бюджетів на наступний рік, про участь представників відділу культури райдержадміністрації в організації культурних заходів у населених пунктах району – тематичних свят районного рівня, Днів сіл і селищ, роботу за соціальними напрямками фахівців управління соціального захисту райдержадміністрації та служби у справах дітей райдержадміністрації тощо.  
Варто зазначити, що керівники структурних підрозділів райдержадміністрації завжди беруть участь в урочистостях, святкових заходах, що відбуваються у тих чи інших, закріплених за ними, населених пунктах. Голова райдержадміністрації також наголосив, що згідно Закону України «Про місцеві державні адміністрації», голови місцевих державних адміністрацій, їх заступники, керівники структурних підрозділів або їх представники мають право бути присутніми на засіданнях органів місцевого самоврядування та бути вислуханими з питань, що стосуються їх компетенції. А тому Віктор Теодосійович акцентував на участі відповідних посадовців у сесіях сільських та селищних рад з метою налагодження конструктивної співпраці з органами місцевого самоврядування.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація