Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
12 вересня 2018 року
12 вересня в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності  та етики, забезпечення законності і правопорядку, захисту прав людини, адміністративно – територіальної реформи.
Участь в засіданні взяли голова райдержадміністрації Віктор Козак, його заступники, голова районної ради Андрій Броїло, окремі начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, депутати районної ради, а також депутати районної ради – члени постійної комісії.
Головував на засіданні комісії депутат районної ради Георгій Корнієвський, який і ознайомив з порядком денним. На розгляд комісії було винесено 7 питань.
Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2017 року №18/7 «Про районний бюджет на 2018 рік» доповіла заступник начальника управління фінансів Ковельської райдержадміністрації Наталія Гайдучик
Керівник Ковельської місцевої прокуратури Олександр Бабенков проінформував про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Ковельської місцевої прокуратури на території Ковельського району за I півріччя 2018 року.
Заступник начальника Ковельського ВП ГУНП у Волинській області Дмитро Антонюк прозвітував про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Ковельського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області на території району за I півріччя 2018 року.
Свої запитання та пропозиції висловили голова районної ради Андрій Броїло, депутати районної ради Володимир Андросюк та Олександр Титомир.
Ще, депутати розглянули питання: про стан підготовки господарств району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. Доповідачем з вищезазначеного питання був начальник відділу економіки, інвестицій та розвитку інфраструктури управління регіонального розвитку райдержадміністрації Юрій Пашинський.
З доповненнями виступив головний лікар районного центру ПМСД Ковельського МТМО Олег Кубай.
В ході засідання комісії депутати розглянули також питання про хід виконання Програми організації та проведення на території району заходів приписки, призову юнаків на військову службу, мобілізаційної підготовки, мобілізації і матеріально-технічного забезпечення військової частини А1547, загонів територіальної оборони, інших військових формувань, утворених відповідно до чинного законодавства, військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, добровольців в Ковельському районі, затвердженої рішенням районної ради від 25.12.2015 року № 2/29. Доповідав з даного питання  заступник військового комісара Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату – начальник відділення комплектування Андрій Середюк.
Про стан електрифікації житлових будинків населених пунктів Ковельського району проінформував директор Ковельської філії ПАТ «Волиньобленерго» Денис Бутолін. В обговоренні взяли участь депутати районної ради Володимир Андросюк , Олександр Титомир.
Члени комісії, заслухавши детально кожне з профільних питань, які пропонуються до внесення на пленарне засідання двадцять другої сесії районної ради 20 вересня 2018 року, підтримали запропоновані проекти рішень зі змінами і доповненнями.
Депутати постатейно опрацювали проект Регламенту, внесли ряд поправок та рекомендували районній раді ухвалити проект рішення про Регламент Ковельської районної ради восьмого скликання з врахуванням внесених поправок.

Відділ з питань внутрішньої та інформації
 політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація