Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
8 серпня 2018 року
Повідомляємо, що 16 листопада 2018 року у місті Києві відбудеться ІІІ Український форум Шовкового шляху. У рамках заходу заплановано проведення Інноваційної виставки за участю китайських корпорацій, а також галузевих панельних сесій (динаміка успішного українсько-китайського співробітництва, розвиток альтернативної енергетики, інвестиції, ІТ та інновації).
Участьу роботі міжнародного форуму візьмуть представники українського Уряду та Верховної Ради України, представники українського та китайського великого та середнього бізнесу, Посольство Китайської Народної Республіки в Україні, а також представники ЗМІ.
Додатково зазначаємо, що Українську асоціацію шовкового шляхуSilkLink було створено у 2016 році задля поглиблення українсько-китайської співпраці за підтримки Адміністрації Президента України, Депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою, Міністерства закордонних справ України та Посольства України в КНР.
На сьогоднішній день Асоціація SilkLink – це єдина українська організація, основним завданням якої є залучення китайських інвестицій в економіку України, сприяння реалізації проектів державно-приватного партнерства та створення умов для розвитку українського бізнесу.
З метою налагодження українсько-китайської співпраці Асоціація надає 50% знижку на придбання квитків для представників бізнесу Волинської області. 
Знижку можна отримати перейшовши за наступним посиланням: https://silklink2018.ticketforevent.com/?promоcode=Partner3.
Детальна інформація про захід розміщена на офіційній веб-сторінці:http://forum.silklink.org/uk/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0/ та сторінці Facebook:https://www.facebook.com/UkrainianSilkRoadForum.
Контактна особа від організаційного комітету Форуму – Уласик Юлія,
 тел.: +38(066)9950907, e-mail: ulasikjuli@silklink.org.
 
Управління регіонального розвитку райдержадміністрації  
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація