Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
10 липня 2018 року
Сьогодні, 10 липня 2018 року, голова облдержадміністрації Олександр Савченко провів  оперативну нараду із розгляду циклу питань бюджетного спрямування. Її учасниками від Ковельського району за посередництвом відеозв’язку були голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло,  заступник голови райдержадміністрації   Аркадій Степанюк, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський, заступник начальника, начальник бюджетного відділу управління фінансів райдержадміністрації Наталія Гайдучик, начальник Ковельського управління Державної казначейської  служби Вікторія Цьомик, начальник Ковельського управління Державної казначейської  служби України. 
За інформацією директора департаменту фінансів облдержадміністрації  Ігоря Никитюка за підсумками першого півріччя цього року до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло майже 2 мільярда гривень власних доходів. Заплановані на  першу половину цього року показники за доходами загального фонду в цілому по області виконані на понад 110 відсотків, при цьому забезпечено виконання усіх 299 місцевих бюджетів. Обласний бюджет виконано 107,8 % понад план надійшло майже 24 млн. грн.
За словами т. в. о. начальника Волинської митниці ДФС Тетяни Кравець, загалом за шість місяців митниця заробила понад 4 млрд. грн., з яких перевиконання становить 206 млн. грн. Ці кошти мали б спрямувати на ремонт та відновлення автошляхів
області. Однак, через зміни в розрахунках самого митного експерименту, фактично надійшла лише третина суми.
– У лютому, березні, квітні і червні система не виконала доведені індикативні показники, тому на ремонт спрямували лише 74,3 мільйона гривень. Можливо, ситуація зміниться і ми отримаємо більше коштів, – зауважила Тетяна Іванівна.
Натомість начальник головного управління Державної казначейської служби України в області Михайло Леміщак повідомив про нововведення фінансування дорожньої галузі, які запрацюють вже незабаром. За його словами, держава в першому кварталі поточного року задекларувала на ремонт доріг 1,5 млрд. грн. Зокрема, у прикінцевих і перехідних положеннях в Бюджетному кодексі сказано, що при умові не виконання в цілому по індикативних показниках митних платежів, буде проводитися компенсація із Дорожнього фонду, розмір якого також становить 1,5 млрд. грн.
– Попередньо за другий квартал, окрім першого, наша область отримає 118 мільйонів гривень за те, що впродовж трьох місяців другого кварталу митниця перевиконувала показники. Оце і є пропорція від суми яка становить 1,5 мільярда гривень. Чим більше митні органи будуть перевиконувати індикативні показники, тим більшу компенсацію отримаємо на дороги. Тож все одно наша сума в області буде! Не більше і не менше, – резюмував Михайло Васильович.
Зважаючи на те, що відповідне фінансування розпочнуть з 12 липня голова облдержадміністрації  дав доручення вже в найближчий час підготувати пропозиції щодо їх використання.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної 
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація