Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
13 червня 2018 року
Сьогодні, 13 червня 2018 року, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман провів прийом громадян на базі Доротищенської сільської ради.
Аби надати фахові консультації мешканцям, котрі звернулися, охопивши ті напрямки, за якими найчастіше надходять звернення, участь у виїзному прийомі також узяли начальник Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Інна Самолюк,
начальник міськрайонного управління у Ковельському районі  та м. Ковель Головного управління Держгеокадастру в області Андрій Олексюк, заступник начальника управління соціального захисту населення  райдержадміністрації – начальник відділу соціальної допомоги Лариса Шиндирук.
На цьому етапі, коли були внесені зміни до правил призначення 
субсидій, люди дедалі частіше порушують згадану тему на прийомах громадян. Відтак двоє тутешніх жительок цікавилися умовами нарахування субсидії – з цього приводу громадянок проконсультувала Лариса Шиндирук.
Про проблему, яка турбує багатьох мешканців району, і доротищенців зокрема, розповіла інша місцева мешканка. Ідеться про накладання меж  земельних ділянок. Тож чимало часу та сил доклала жінка, намагаючись вирішити цю проблему й отримати
державний акт про право власності на земельну ділянку, однак цього зробити так і не вдалося, тож  прийшла просити підтримки у районного керівництва. Андрій Олексюк пояснив, що наразі його відомство здійснює окрему роботу у рамках 
виконання доручення голови Держгеокадастру, по завершенні якої на кадастровій карті буде можливо побачити реальну картину із розміщенням земельних ділянок, зокрема – і згаданої громадянки, а потому вже братися за вирішення проблеми. 
Усі звернення громадян зареєстровані, заведено відповідні картки як того вимагає законодавство, із вказуванням адрес й контактів заявників, а їх виконання – на особистому контролі районного керівництва.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація