Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
13 червня 2018 року
14 червня 2018 року об 11:00 год в приміщенні Ковельської районної державної  адміністрації (м.Ковель, вул. Незалежності, 73, 4 поверх, зал засідань) відбудеться нарада на тему «Актуальні питання, які виникають в процесі здійснення державного архітектурно-будівельного нагляду за уповноваженими органами містобудування та архітектури» із керівниками  структурних підрозділів Ковельської РДА, органів місцевого самоврядування, міськрайонними архітекторами та представниками місцевих проектних організацій.
Під час зустрічі учасники містобудівного процесу будуть ознайомлені з основними законодавчими змінами в системі держархбудконтролю та особливостями його подальшого практичного застосування. 
Серед основних питань зустрічі - проблемні питання, що виникають в процесі діяльності уповноважених органів: зокрема стосовно процедури видачі та погодження містобудівної документації, типових зауважень, що виникають в процесі здійснення державного архітектурно-будівельного нагляду; питання стосовно забезпечення доступності об’єктів транспортної, соціальної, медичної інфраструктури для маломобільних груп населення; нововведення стосовно ДБН  та інших перспективних змін в будівельному законодавстві. 
У заході візьмуть участь: голова Ковельської районної державної адміністрації – Віктор Козак, головний архітектор Волинської області – Микола Томчук; начальник Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області – Іван Чуліпа.
 
Управління Державної архітектурно - будівельної
інспекції у Волинській області 

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація