Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
12 червня 2018 року
Під керівництвом заступника голови згаданої комісії – голови районної ради Андрія Броїла, за безпосередньої участі першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана, заступника голови райдержадміністрації Аркадія Степанюка, сьогодні, 12 червня 2018 року, членами комісії було розглянуто подані на конкурс пропозиції від охочих орендувати гаражне приміщення і прийнято рішення із
визначення орендатора.
Зокрема, оголошувався конкурс на гаражне приміщення №3 площею 20,4 м. кв. за адресою м. Ковель, вул. Грушевського, 14. Мета використання – під гараж, складські приміщення без здійснення торгівлі. Інформація про конкурс опублікована 10 травня 2018 року в громадсько-політичній газеті «Вісті Ковельщини».
Секретар комісії – головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій 
та розвитку інфраструктури управління регіонального розвитку райдержадміністрації Валентина Войчук ознайомила присутніх із інформацією щодо конкурсних пропозицій – заявами конкурсантів. Відтак, на передбаченій процедурою основі, членами комісії було визначено переможця.
Наступним етапом стане укладення договору оренди на конкурентних засадах на загадане гаражне приміщення на термін 1 рік та підготовка управлінням регіонального розвитку відповідного розпорядження.
 
 
Відділ  з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація