Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
16 травня 2018 року
Голова райдержадміністрації Віктор Козак провів виїзний прийом громадян з особистих питань…

З метою ознайомлення з життям громади, здобутками та проблемами  соціально-економічного та культурного розвитку Колодяжненської сільської ради, 16 травня 2018 року, голова райдержадміністрації Віктор Козак провів виїзний прийом громадян з особистих питань.
Під час зустрічі з керівниками громади було обговорено питання перспективи ремонту доріг у 2018 році,  реформування освітньої галузі, вирішення питання ремонту закладів освіти, культури в селах.
У виїзному прийомі також взяли участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Давидович, начальник Ковельського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Інна Самолюк.
Мешканці сіл зверталися до голови райдержадміністрації з питаннями, які стосуються соціального захисту населення, зокрема, щодо перерахунку житлових субсидій, працевлаштування, ремонту доріг до села Будище,  сплати податку за житло.
На всі питання надано відповідні роз'яснення, а керівники структурних підрозділів райдержадміністрації за результатами виїзного прийому отримали відповідні доручення.
Далі Віктор Теодосійович  відвідав дитячий садок в с.Колоджяжне «Журавлик». У дошкільному навчальному закладі керівник району ознайомився з умовами, в яких перебувають маленькі відвідувачі цього закладу та оглянув спальні кімнати, харчоблок, ігрові кімнати, актовий зал.
Побувавши у приміщенні дитячого садочка, голова райдержадміністрації відвідав дітей, поспілкувався з трудовим колективом та запевнив директора садочку, що завжди готовий допомогти і підтримати їхній заклад.
Старша група садочку продемонструвала свої знання англійської мови. Заняття тут проходять у цікавій ігровій формі. У виконанні дітвори звучали англомовні пісні. 
У загальноосвітньому навчальному закладі керівник виконавчої влади району поспілкувався з дітьми, директором та педагогічним колективом школи, оглянув загальну територію. Метою візиту було ознайомлення з умовами навчання учнів та виявлення проблемних питань в життєдіяльності навчального закладу
"Ми маємо створити комфорт у навчальних закладах. Учні повинні мати всі умови для всебічного розвитку", - зазначив Віктор Козак. У ході візиту Віктор Теодосійович поспілкувався з учнями, поцікавившись їхніми успіхами та умовами навчання. Діти радо ділилися своїми досягненнями та побажаннями.
Спілкуючись з директором навчального закладу Іриною Шворак голова райдержадміністрації Віктор Козак відмітив, що сьогодні виготовляється проектно-кошторисна документація на будівництво спортивної зали.
Гарне враження залишилось від відвідування сільського Будинку культури, у якому будівельні роботи ідуть до завершального етапу. Також Віктор Теодосійович відмітив, що заплановані роботи виконані належним чином: проведено капітальний ремонт даху, встановлено опалення, відремонтовано танцювальну, обрядову, оглядову зали, сцену і фойє Будинку культури та інші кімнати. В найближчий час заплановано зробити благоустрій прибудинкової території
Віктор Козак відвідав сільський ФАП, оглянувши приміщення, ознайомився з умовами роботи працівників. Під час зустрічі були обговорені питання які турбували працівників.
Цього ж дня голова райдержадміністрації відвідав Колодяжненський Літературно-меморіальний музей Лесі Українки, де ознайомився із ходом ремонтних робіт на окремих об’єктах музею.
Цього ж дня на базі Колодяжненської сільської ради об'єднаної територіальної громади  керівництвом району було проведено єдиний день інформування населення на тему «Євроінтеграція України в сучасно-політичних умовах». Зокрема, голова райдержадміністрації Віктор Козак активно розвинув згадану тему у діалогах із представниками органів місцевого самоврядування, мешканцями населених пунктів громади  з метою формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України, ознайомлення якомога ширшого кола громадськості, зокрема, і сільського населення з європейськими цінностями та традиціями, популяризації загального європейського культурного надбання серед громадськості, в тому числі, молоді.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація