Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
15 травня 2018 року
ВПГО «Всеукраїнський Дитячий фонд» у Волинській області працює з 1988 р. Основне завдання організації – соціально-правовий захист дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, напівсиріт, багатодітних сімей, переселенців зі сходу України, інвалідів, дітей прийомних сімей та малозабезпечених у Волинській області.
Традиційно 1 червня Фонд проводить телемарафон «Поспішаймо робити добро». Цього року він буде присвячений Міжнародному Дню захисту дітей та  30-річчю «Всеукраїнського Дитячого Фонду» у Волинській області.
Мета цієї доброчинної акції – залучити та привернути увагу усіх волинян, трудових колективів ,установ, організацій, релігійних конфесій, бізнесових структур, громадськість області до проблем дитинства, які ще мають місце в дитячому середовищі. Зібрати кошти на потреби дітей-сиріт, хворих дітей і дітей, які потрапили в біду.
Багатолітнє проведення телемарафону стало запорукою того що, багато дітей особливої долі отримали не лише духовну, а й матеріальну допомогу.
Кошти зібрані на телемарафоні, будуть використані на виконання програм Дитячого Фонду.
- «Участь у долі дітей» - для надання матеріальної допомоги дітям особливої долі;
- «Житло – сироті» - на придбання житла та його облаштування;
- «Здорова дитина – здорова нація» - на оздоровлення, лікування дітей-сиріт, хворих дітей;
- «Обдаровані діти» ;
- «Сироти-випускники».
Ми запрошуємо  Вас взяти участь у проведенні милосердної акції на користь знедолених дітей. Давайте всі разом допоможемо дітям-сиротам, випускникам, хворим дітям; дітям, які залишилися на одинці зі своїми мріями про майбутнє, дітям, яким сьогодні не вистачає ласки, тепла дорослих. Це – наші діти. Чужих дітей не буває!

Уклінно запрошуємо Вас до участі у телемарафоні  «Поспішаймо робити добро» 01 червня 2018р.

Доброчинні пожертвування просимо переказувати на рахунок ВПГО «Всеукраїнський Дитячий Фонд» у Волинській області №26001025362001 в ПАТ «Альфа-Банк» в м. Київ, МФО 300346, код 05810132

             
З повагою Голова правління  «Всеукраїнського Дитячого фонду»  
у Волинській області     -  О.Грінченко           


   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація