Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
16 квітня 2018 року
16 квітня 2018 року голова райдержадміністрації Віктор Козак  провів щотижневу оперативну нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяли участь голова районної ради Андрій Броїло, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський.
Начальник Ковельського МРВ УДСНС України у Волинській області Володимир Войтанік доповів про надзвичайні ситуації в районі та заходи з їх ліквідації. Зокрема, проінформував присутніх про пожежу, яка трапилися в селі Грушівка, внаслідок якого загинула людина. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем.
Про підсумки виконання місцевих бюджетів району у січні-березні 2018  року доповіла начальник управління фінансів райдержадміністрації Світлана Карпюк, яка повідомила, що за січень-березень місяць до місцевих бюджетів, які не ввійшли до об’єднаних територіальних громад надійшло 4 млн. 476,7 тис. грн. власних доходів, що становить 159,1%, понад план надійшло 1 млн. 662,8 тис. грн. Районний бюджет виконано на 123,6%, перевиконання - 351,7 тис. грн.  Поряд з цим посадовець зазначила, що виконані всі сільські бюджети. Рівень виконання доходів районного і сільських бюджетів забезпечив фінансування передбачених бюджетних видатків.
Про стан казначейського обслуговування державного і місцевих бюджетів, про хід запровадження програми АС «Є-звітність»  доповіла начальник Ковельського управління Державної казначейської служби Вікторія Цьомик. Посадовець відмітила, що концепцією розвитку електронного урядування в Україні, схваленою розпорядженням Кабінету Міністрів України  від 20.09.2017 року №649-р,а саме: у сфері фінансової та бюджетної політики передбачено удосконалення автоматизованих процесів формування та виконання бюджетів різних рівнів. АС "Є-Звітність" передбачає створення особистого електронного кабінету розпорядникам (одержувачам) бюджетних коштів та фондам загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування, які складають та подають фінансову та/або бюджетну звітність до органу Казначейства за місцем обслуговування. АС "Є-Звітність" являє собою єдиний формат подання електронної звітності клієнтів Казначейства і є важливим кроком модернізації системи бухгалтерського обліку в державному секторі.
За підсумками наради голова райдержадміністрації Віктор Козак дав ряд доручень щодо вирішення нагальних питань життєдіяльності громад району.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації.  
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація