Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
13 квітня 2018 року
Сьогодні, 13 квітня 2018 року, у залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана розглянули п’ять питань та прийняли ряд рішень.
У порядку денному – важливі та актуальні з огляду на пору року проблеми. Відтак, на розгляд комісії представлені питання, що стосуються запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ та сільгоспугідь, забезпечення пожежної безпеки на об’єктах
житлового фонду, забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, здійснення профілактичної роботи з метою попередження харчових отруєнь, про готовність місць масового відпочинку дітей на водних об’єктах, дотримання належного санітарного стану та благоустрій територій населених пунктів Ковельського району тощо.
Начальник Ковельського відділу УДСНС України у Волинській області Володимир Войтанік зазначив, що за звітний період на території району не виникало масових пожеж лісів, торфовищ та сільгоспугідь. Аби ситуація не погіршилася, варто й надалі проводити відповідну інформаційну кампанію, наголосив Володимир Петрович.
Про забезпечення пожежної безпеки на об’єктах житлового фонду району – як реагування на відповідне доручення голови облдержадміністрації Олександра Савченка, доповів головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення та з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації (відповідальний з питань цивільного захисту) Анатолій Борка. Було прийнято рішення рекомендувати органам місцевого самоврядування утворити відповідні комісії, котрі б обстежили наявні багатоквартирні будинки за згаданим пунктом.
Оксана Яцина, начальник відділу державного нагляду за
дотриманням санітарного законодавства Ковельського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області розповіла про завдання, виконання котрих передбачено з метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення району у весняно-літній період 2018 року – окреслила низку рекомендацій для організації та 
відпочинку та дозвілля дітей у ПЗОіВ «Оберіг».
Оксана Володимирівна повідомила про проведення планових та позапланових комісійних виїздів у заклади оздоровлення та відпочинку дітей з метою їх перевірки. Посадовець довела до відома членів комісії та рекомендувала включити до протоколу основні завдання, виконання яких слід забезпечити з метою дотримання належного санітарного стану та благоустрою територій населених пунктів району.
Про визначення та готовність місць масового відпочинку та оздоровлення населення та дітей на водних об’єктах району до прийняття відпочивальників повідав Володимир Войтанік. На території району, за його словами, офіційно визначено лише одне місце для купання – озеро Ухо (у період відпочинку дітей у таборі «Оберіг»). Однак на практиці, мовив він, населення відпочиває на багатьох інших водоймах, не призначених для купання. На листи надзвичайників, надіслані з метою визначення і повідомлення про згадані місця сільським та селищним радам, відповіді надійшли лише від трьох органів місцевого самоврядування. Відтак було прийнято рішення рекомендувати селищним та сільським головам та орендарям водойм встановити відповідні таблички з попередженням про заборону купання.
У підсумку, членами комісії було прийнято ряд рішень та рекомендацій за всіма вищезгаданими питаннями, які будуть протокольно оформлені та доведені до відома їх виконавців.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація